5 Aralık 2022, Pazartesi
10.7 C
İstanbul

NFT Pazarı OpenSea, Rekor İşlem Hacmine Ulaştı: NFT Piyasası Ne Durumda?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Sakin geçen Eylül ayının ardından, NFT işlem hacimleri yeniden yükselmeye başladı. NFT pazarı OpenSea, son bir ayın en yüksek işlem hacmini kaydetti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Önde gelen NFT pazarı OpenSea, Pazar günü son bir ayın en yüksek işlem hacmini kaydettiğini duyurdu.
  • GREMPLIN’in Ethereum tabanlı NFT projesi CrypToadz, tek bir günde 19 milyon Doları aşan satış hacmiyle NFT pazarındaki yükselişe öncülük etti.

Önde gelen NFT pazar yeri OpenSea, son bir ay içindeki en yüksek günlük işlem hacmini kaydetti. NFT piyasası Eylül ayında görece sakin bir görünüm sergiliyordu.

Binance indirim kodu

OpenSea Hacimleri Yeniden Yükseliyor

Dune Analytics’ten alınan verilere göre NFT pazarı OpenSea, Pazar günü 136.8 milyon Dolar değerinde NFT işlem hacmi kaydetti. Bu, NFT pazar yerinin 5 Eylül’de kaydettiği 138.5 milyon Dolarlık işlem hacminden bu yana ulaştığı en yüksek değer olarak kaydedildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

NFT pazarındaki yüksek satış hacimlerine öncülük eden NFT projesi ise Eylül başında piyasaya sürülen ve yalnızca ilk haftasında yaklaşık 17.7 milyon Dolarlık satış yapan GREMPLIN’ın CrypToadz koleksiyonu idi. NFT koleksiyonu, ilk haftasının ardından biraz durulsa da geçtiğimiz günlerde tekrar rekor satışlar kaydetmeye başladı.

CrypToadz NFT Koleksiyonunun Yükselişi

CryptoSlam verilerine göre, CrypToadz Pazar günü 19 milyon Dolardan fazla satış hacmi bildirdi ve bu değer, NFT koleksiyonu için yeni bir “günlük rekor” olarak kaydedildi. Bugüne kadar, koleksiyon 88 milyon Dolar değerinde satış gerçekleştirdi. CryptoSlam’e göre CrypToadz, en popüler NFT koleksiyonu Axie Infinity’yi son 24 saatteki işlem hacmi verilerine göre geride bırakmayı başardı.

CrypToadz’ın ortalama satış fiyatı ve fiyat tabanı gibi verileri de bu süreçte önemli ölçüde yükseldi. Bugün itibariyle mevcut en ucuz CrypToadz NFT’sinin fiyatı 11.2 ETH (yaklaşık 37.000 Dolar) seviyesinde seyrediyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar