25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

NFT Pazarı OpenSea Yeni CFO’sunu Duyurdu: Firma, Halka Açılmayı Planlıyor

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Lider NFT pazarı OpenSea, araç paylaşım uygulaması Lyft’nin eski CFO’su Brian Roberts’ı finans direktörü olarak işe aldığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Lider NFT pazarı OpenSea, araç paylaşım uygulaması Lyft’nin eski CFO’su Brian Roberts’ı finans direktörü olarak işe aldığını açıkladı.
  • Roberts, OpenSea’nin halka arz edilebileceğini de düşünüyor.

Önde gelen NFT pazarı OpenSea, araç paylaşım uygulaması Lyft’nin eski CFO’su Brian Roberts’ı finans direktörü olarak işe aldığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Brian Roberts Kimdir?

Roberts, ayrıca satın alma ekiplerine liderlik etmek için 3 yıl boyunca Walmart’ta görev yapmasından önce Microsoft’ta küresel kurumsal geliştirme başkanı olarak çalıştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

NFT pazarının yeni CFO’su, kripto para endüstrisinde herhangi bir deneyimi olmamasına rağmen; gelişmekte olan Web 3 ve NFT sektörünün 1990’lardaki eBay’i hatırlattığını söyledi.

Roberts’ın Lyft’teki boşalan pozisyonu ise eski Amazon Studios ve HULU CFO’su Elaine Paul tarafından devralınacak.

Roberts’ın OpenSea Yol Haritası

Dune Analytics tarafından elde edilen verilere göre, Ağustos ayından bu yana OpenSea ticareti önemli ölçüde arttı; firma genellikle her ay ortalama 1 milyonun üzerinde NFT satmayı başardı.

Muazzam büyümesine rağmen Roberts, NFT pazarı için daha fazla fon elde etmek istiyor.

Roberts, OpenSea’nin hayatta kalmak için herhangi bir finansmana ihtiyacı olmadığını kabul etse de; geleceğe yönelik yol haritasında, şirketin daha sonra NFT sektörünün büyümesini teşvik etmek için kullanabileceği yatırımlar ve ortaklıklar olduğunu belirtiyor.

Roberts ayrıca OpenSea’nin halka arz edilebileceğini de düşünüyor. Bu, şirketteki hisselerin ilk kez bir borsada halka açık olarak satılabileceği anlamına geliyor.

Roberts konu ile ilgili “NFT platformunun büyümesiyle birlikte halka açık hale gelmeyi düşünmemek aptallık olur.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend