7 Ağustos 2022, Pazar
26.6 C
İstanbul

Yeni NFT Pazarı Quidd, IDO Satışında 5 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu ve bir NFT pazarı olan Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • NFT pazarı Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.
  • Quidd NFT pazarının şu anda 7 milyon kullanıcısı ve satılık 2.1 milyardan fazla NFT’si bulunuyor.

Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu ve bir NFT pazarı olan Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.

Binance indirim kodu

NFT Pazarı Quidd Nedir?

Özel token satışı, 18 Kasım’da Polkadot proje inkübatörü Polkastarter üzerinde gerçekleşti. Token başına 0.25 Dolar fiyatı ile 2 milyon QUIDD tokeni, 1 saatten daha kısa bir sürede tükendi ve firma, 500.000 Dolar gelir elde etti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bu ayın başlarında düzenlenen Ethereum tabanlı QUIDD tokenlerinin özel satışında da şirket, Binance Smart Chain Growth Fund, Genesis Block Ventures, Kingsway, Mind Fund Group Ltd, Sanctor Capital ve OneFootball gibi önde gelen yatırımcıların desteği ile 4 milyon Dolar finansman elde etmişti.

Başarılı IDO’sunun ardından token, Binance Smart Chain tabanlı merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ta listelendi ve ticarete açıldı. Tokenler şu anda Wrapped BNB (WBNB), Tower (TOWER), REVV (REVV), Lympo Market Token (LMT), Prosper (PROS) ve Bondly (BONDLY) de dahil olmak üzere Animoca’ya ait bir dizi token ile satın alınabiliyor.

QUIDD Fiyatında Büyük Artış

Tokenin mevcut fiyatı ise şu anda 3.28 Dolar seviyesinde seyrediyor. Bu, QUIDD’in IDO fiyatı olan 0.25 Dolar üzerinden %1212’lik bir artış yaşadığını anlamına geliyor. QUIDD, 20 Kasım’da ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.73 Dolar fiyatına ulaştı. Token, o andan bu yana %31.9 oranında değer kaybetti. QUIDD tokeninin toplam arzı ise 1 milyar olarak belirtiliyor.

İlgili Haber:  NFT Pazarı OpenSea, 10 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmine Ulaştı: NFT Piyasasında Son Durum!

Quidd’in CEO’su ve kurucu ortağı Michael Bramlage, tokenin gelişimi ile ilgili yaptığı açıklamada Quidd’in Web 3.0 dünyası için önemli bir oyuncu olacağını vurguladı ve “Daha eski NFT pazarları, yalnızca bir şeyler satın almak ve satmak için kullanıcılar edinmekten bahsediyor. QUIDD tokeni ise geleceğin topluluğunu inşa etmemize yardımcı oluyor.” ifadelerini kullandı.

Quidd NFT pazarının şu anda 7 milyon kullanıcısı ve satılık 2.1 milyardan fazla NFT’si bulunuyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar