17.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Yeni NFT Pazarı Quidd, IDO Satışında 5 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Önemli Gelişmeler

Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu ve bir NFT pazarı olan Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.

blank

Haberin Özeti

  • NFT pazarı Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.
  • Quidd NFT pazarının şu anda 7 milyon kullanıcısı ve satılık 2.1 milyardan fazla NFT’si bulunuyor.

Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu ve bir NFT pazarı olan Quidd, özel ön satışından ve ilk DEX teklifinden (IDO) toplam 5 milyon Dolarlık gelir elde etti.

blank

NFT Pazarı Quidd Nedir?

Özel token satışı, 18 Kasım’da Polkadot proje inkübatörü Polkastarter üzerinde gerçekleşti. Token başına 0.25 Dolar fiyatı ile 2 milyon QUIDD tokeni, 1 saatten daha kısa bir sürede tükendi ve firma, 500.000 Dolar gelir elde etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Bu ayın başlarında düzenlenen Ethereum tabanlı QUIDD tokenlerinin özel satışında da şirket, Binance Smart Chain Growth Fund, Genesis Block Ventures, Kingsway, Mind Fund Group Ltd, Sanctor Capital ve OneFootball gibi önde gelen yatırımcıların desteği ile 4 milyon Dolar finansman elde etmişti.

Başarılı IDO’sunun ardından token, Binance Smart Chain tabanlı merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ta listelendi ve ticarete açıldı. Tokenler şu anda Wrapped BNB (WBNB), Tower (TOWER), REVV (REVV), Lympo Market Token (LMT), Prosper (PROS) ve Bondly (BONDLY) de dahil olmak üzere Animoca’ya ait bir dizi token ile satın alınabiliyor.

QUIDD Fiyatında Büyük Artış

Tokenin mevcut fiyatı ise şu anda 3.28 Dolar seviyesinde seyrediyor. Bu, QUIDD’in IDO fiyatı olan 0.25 Dolar üzerinden %1212’lik bir artış yaşadığını anlamına geliyor. QUIDD, 20 Kasım’da ise tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.73 Dolar fiyatına ulaştı. Token, o andan bu yana %31.9 oranında değer kaybetti. QUIDD tokeninin toplam arzı ise 1 milyar olarak belirtiliyor.

İlgili Haber:  Mark Cuban Destekli NFT Pazaryeri Nifty's, Finansman Turunda 10 Milyon Dolar Topladı

Quidd’in CEO’su ve kurucu ortağı Michael Bramlage, tokenin gelişimi ile ilgili yaptığı açıklamada Quidd’in Web 3.0 dünyası için önemli bir oyuncu olacağını vurguladı ve “Daha eski NFT pazarları, yalnızca bir şeyler satın almak ve satmak için kullanıcılar edinmekten bahsediyor. QUIDD tokeni ise geleceğin topluluğunu inşa etmemize yardımcı oluyor.” ifadelerini kullandı.

Quidd NFT pazarının şu anda 7 milyon kullanıcısı ve satılık 2.1 milyardan fazla NFT’si bulunuyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend