8 Ağustos 2022, Pazartesi
26.7 C
İstanbul

NFT Piyasası: Coinbase ve FTX’in Ardından Blockchain.com da NFT Pazarı Açıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT piyasası her geçen gün yeni katılımcılara ulaşmaya devam ediyor. Son olarak Blockchain.com da bir NFT pazarı açacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Peter Smith liderliğindeki cüzdan ve ticaret platformu Blockchain.com, bugün Ethereum tabanlı NFT’lerin ticaretinin yapılabileceği yeni pazarını tanıttı.
  • Şirket, yeni NFT pazarının önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını belirtti.

Kripto para borsaları, bugünlerde sadece Bitcoin ve altcoin işlemlerinden elde edilen gelirle yetinmiyor; NFT piyasasına da dahil oluyor.

Binance indirim kodu

Blockchain.com NFT Piyasasına Dahil Oluyor

CEO Peter Smith liderliğindeki cüzdan ve ticaret platformu Blockchain.com, bugün Ethereum tabanlı NFT’lerin ticaretinin yapılabileceği yeni pazarını tanıttı. Şirket, yeni NFT pazarının önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını belirtti. NFT pazarı şu anda “bekleme listesi kayıtları” alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Blockchain.com tarafından yapılan basın açıklamasında, “NFT pazarına erişmeyi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz. Blockchain.com NFT pazarı (beta) ile, Blockchain.com cüzdanınızdan hiç ayrılmadan NFT’lere göz atabilir, satın alabilir, satabilir ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

NFT Nedir?

NFT’ler, Ethereum, Flow veya Solana gibi bir blok zincirlerinde akıllı sözleşmelerle oluşturulan dijital mülkiyet kanıtlarıdır. Bunlar, genellikle dijital sanat, koleksiyon ve ses dosyalarıyla bağlantılıdırlar; ancak bazı durumlarda somut nesnelere de bağlanabilirler.

Blockchain.com ise NFT pazarından yararlanmak için büyük bir potansiyel kullanıcı tabanına sahip. 2011 yılında bir blok gezgini olarak kurulan şirket, ilk Bitcoin cüzdanlarından birini kullanıma sunarak, insanların kripto para “anahtarlarını” güvenli bir şekilde saklamasına olanak sağladı. Şirketin neredeyse 80 milyon cüzdanı bulunuyor.

Bu anlamda Blockchain.com, cüzdan sahiplerinin bir kısmını bile NFT alıcılarına dönüştürebilirse gerçekten bu piyasada büyük işler başarabilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar