25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

NFT Piyasası: Coinbase ve FTX’in Ardından Blockchain.com da NFT Pazarı Açıyor

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

NFT piyasası her geçen gün yeni katılımcılara ulaşmaya devam ediyor. Son olarak Blockchain.com da bir NFT pazarı açacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Peter Smith liderliğindeki cüzdan ve ticaret platformu Blockchain.com, bugün Ethereum tabanlı NFT’lerin ticaretinin yapılabileceği yeni pazarını tanıttı.
  • Şirket, yeni NFT pazarının önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını belirtti.

Kripto para borsaları, bugünlerde sadece Bitcoin ve altcoin işlemlerinden elde edilen gelirle yetinmiyor; NFT piyasasına da dahil oluyor.

Binance indirim kodu

Blockchain.com NFT Piyasasına Dahil Oluyor

CEO Peter Smith liderliğindeki cüzdan ve ticaret platformu Blockchain.com, bugün Ethereum tabanlı NFT’lerin ticaretinin yapılabileceği yeni pazarını tanıttı. Şirket, yeni NFT pazarının önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını belirtti. NFT pazarı şu anda “bekleme listesi kayıtları” alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Blockchain.com tarafından yapılan basın açıklamasında, “NFT pazarına erişmeyi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz. Blockchain.com NFT pazarı (beta) ile, Blockchain.com cüzdanınızdan hiç ayrılmadan NFT’lere göz atabilir, satın alabilir, satabilir ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

NFT Nedir?

NFT’ler, Ethereum, Flow veya Solana gibi bir blok zincirlerinde akıllı sözleşmelerle oluşturulan dijital mülkiyet kanıtlarıdır. Bunlar, genellikle dijital sanat, koleksiyon ve ses dosyalarıyla bağlantılıdırlar; ancak bazı durumlarda somut nesnelere de bağlanabilirler.

Blockchain.com ise NFT pazarından yararlanmak için büyük bir potansiyel kullanıcı tabanına sahip. 2011 yılında bir blok gezgini olarak kurulan şirket, ilk Bitcoin cüzdanlarından birini kullanıma sunarak, insanların kripto para “anahtarlarını” güvenli bir şekilde saklamasına olanak sağladı. Şirketin neredeyse 80 milyon cüzdanı bulunuyor.

Bu anlamda Blockchain.com, cüzdan sahiplerinin bir kısmını bile NFT alıcılarına dönüştürebilirse gerçekten bu piyasada büyük işler başarabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend