25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

NFT Piyasası: Kraken Borsası 2022’de Bir NFT Pazarı Başlatacak

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Kraken CEO’su Jesse Powell, borsasının 2022’de yeni bir NFT pazarı oluşturacağını ve NFT piyasasına dahil olacağını açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kraken CEO’su Jesse Powell, borsasının 2022’de yeni bir NFT pazarı oluşturacağını ve NFT piyasasına dahil olacağını açıkladı.
  • Kripto para borsası, kullanıcılarının NFT’leri ile kredi almalarını sağlayacak bir NFT pazarı başlatmak istiyor.

Kraken’in kurucusu ve CEO’su Jesse Powell kısa süre önce Bloomberg News ile yaptığı bir röportajda, kripto para borsası kullanıcılarının NFT’leri ile kredi almalarını sağlayacak bir NFT pazarı başlatacağını açıkladı.

Binance indirim kodu

Kraken, NFT Piyasasına Dahil Oluyor

Powell, şirketin 2022’nin başlarında NFT piyasasına girmeyi planladığını ve bu anlamda NFT teminatı göstererek kredi alma uygulaması başlatmayı istediklerini paylaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Kraken kurucusu konu ile ilgili, “Kraken’e bir CryptoPunk NFT’si yatırdığınızda bunun değerini hesabınıza yansıtabilmek istiyoruz. Bu sayede kullanıcılarımızın kredi almasına da olanak sağlamayı planlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Powell’a göre NFT piyasası farklı kullanım alanları ile birlikte 2022’de çok daha ciddi bir patlama yapacak. CEO konu ile ilgili, “NFT’lerde birinci aşama spekülasyondu; ikinci aşama sanat eserleri satın almak ve sanatçıları desteklemek; üçüncü aşama ise NFT’lerin çok daha işlevsel kullanımları olacak.” ifadelerini kullandı.

Kraken Borsasının Kripto Para Alanındaki Yatırımları

Buna ek olarak Kraken kısa süre önce de yeni yatırımcıları cezbetmek için gözetimsiz bir şekilde kripto para stake etmeye olanak sağlayan altyapı platformu Staked’i satın aldı. Kraken müşterileri artık kripto varlıkları üzerinde kontrolü elinde tutarken aynı zamanda kripto para ödülleri ve getirisi kazanabilecekler.

Kraken 2011 yılında kuruldu ve CoinMarketCap verilerine göre ortalama likidite, hacim ve kripto para rezervleri açısından dünyanın en büyük kripto borsalarından biri haline geldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend