11 Ağustos 2022, Perşembe
23.7 C
İstanbul

NFT Piyasasında Yeni Ortaklık: MoonPay, Ünlü İsimlerin NFT Satın Almasına Yardımcı Olacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para şirketi MoonPay, Jimmy Fallon ve Post Malone gibi ünlülerin NFT piyasasına dahil olmasına yardımcı olacak bir “konsiyerj hizmeti” kurduğunu duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kullanıcıların kripto para alıp satmalarına olanak veren kripto şirketi MoonPay, “MoonPay Concierge” adlı bir konsiyerj hizmeti kurduğunu duyurdu.
  • Hizmet, “kendileri bir kripto para cüzdanı kurma zahmetine girmeden NFT satın almak isteyen” yüksek servetli bireyleri hedefliyor.

Kullanıcıların kripto para alıp satmalarına olanak veren kripto şirketi MoonPay, “kendileri bir kripto para cüzdanı kurma zahmetine girmeden” NFT satın almak isteyen yüksek servetli bireyleri hedefleyen “MoonPay Concierge” adlı bir konsiyerj hizmeti kurduğunu duyurdu.

Binance indirim kodu

“MoonPay Concierge” Nedir?

Hizmet, müşterilerin NFT satın alma işlemlerini kolaylaştırıyor. Firma konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bir NFT satın alma süreci sorunsuz olmalıdır. Şu anda bu böyle olmasa da; MoonPay Concierge bu sorunu çözüyor. Yüksek değerli NFT’lerin dünyasına girmek isteyen yüksek servete sahip olan bir birey misiniz? Bize ulaşın…” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Öte yandan bazı kaynaklar MoonPay Concierge’in kâr amaçlı bir girişim olarak değil; ünlü isimleri kripto para dünyasına davet etmenin bir yolu olarak inşa edildiğini belirtti. Ayrıca söz konusu hizmetin henüz beta aşamasında olduğu da dile vurgulandı.

MoonPay, şimdiye kadar zaten ünlülerin piyasaya dahil olmasında önemli bir rol oynadı.

MoonPay, Ünlüler ve NFT Piyasası

Geçtiğimiz haftalarda talk show sunucusu Jimmy Fallon ve rapçi Post Malone, MoonPay aracılığıyla NFT satın aldıklarını açıkladı.

Fallon söz konusu NFT yatırımını son ayların öne çıkan NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club için yaptığını ve bu işlem için de MoonPay’i kullandığını açıkladı.

“One Right Now” adlı müzik videosunda MoonPay aracılığıyla bir Bored Ape Yacht Club NFT’si satın aldığı görülen rapçi Post Malone da geçtiğimiz aylarda NFT piyasasına dahil olan The Weeknd ve Lil Baby gibi diğer sanatçılara katıldı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar