8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.7 C
İstanbul

Kripto Para Borsası Okcoin, Ücretsiz NFT Ticaret Pazarını Başlattı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 4 ay önce

Binance indirim kodu

Dijital sanat eserlerinin ücretsiz bir şekilde alınıp satılmasına olanak sağlayarak erişimini genişletmek isteyen kripto para borsası Okcoin, yeni bir NFT pazar yeri başlattı.

Binance indirim kodu

2013 yılında kurulan San Francisco merkezli site, Coinbase, Kraken, Binance ve Gemini gibi rakiplerin benzer duyurularını takiben NFT ticaretine geçiş yapan en son site oldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Okcoin, Bored Apes, World of Women, Boss Beauties ve Crypto Punks gibi tanınmış koleksiyonların NFT’lerini piyasaya sürecek ve kullanıcıların ticaret yapmak için harici cüzdanlara bağlanmalarına izin verecek. NFT’ler Ethereum, Polygon, Binance ve OKC blok zincirlerinde mint edilebilecek. Platform üzerinde yapılacak alım ve satım işlemlerinde herhangi bir işlem ücreti alınmayacak.

Okcoin CEO’su Hong Fang, rakiplerinin satış gelirlerinin üzerinde bir de işlem ücreti aldıklarını ancak kendilerinin herhangi bir ücret almayacaklarını belirtti.

Borsa ayrıca, daha önce geleneksel finanstan marjinalize edilmiş çeşitli demografik yapılardan içerik oluşturucuların NFT koleksiyonlarını da öne çıkaracak.

Analistlere göre, NFT pazarının bu yıl yaklaşık 30 milyar dolardan 2025’te 80 milyar doların üzerine çıkması bekleniyor.

Ancak NonFungible verilerine göre, NFT piyasası soğuma belirtileri gösteriyor. Verilere göre NFT’lerin ortalama satışı 2 Ocak’ta ATH yaparak 6900 dolara kadar çıkmıştı ancak bu rakam daha sonra 2000 doların altına düştü.

Twitter CEO’su Dorsey’in geçen sene 2.9 milyon dolara satılan “ilk tweet” NFT’si geçtiğimiz hafta satışa çıkarıldığında herhangi bir alıcı bulamamıştı.

Yakın tarihli bir diğer rapor ise LooksRare pazarındaki kullanıcıların çoğunun kendilerine satış yaptığını gösteriyordu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar