26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Bitcoin Fiyatı Düşerken, Omicron Adında Küçük Bir Kripto Para Aniden Uçuşa Geçti!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son güncelleme: 2 ay önce

Binance indirim kodu

Omicron olarak adlandırılan yeni, hızlı yayılan bir Covid-19 varyantı haberlerinin yayılmasıyla birlikte bu hafta Bitcoin, kripto para ve geleneksel para piyasaları çöküşe geçti.

Binance indirim kodu

Bitcoin fiyatı bu hafta birkaç saat içinde %5’ten fazla kayıp yaşadı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000$’dan %20 geriledi ve adeta ayı piyasasına girdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Bununla birlikte, tesadüfen omicron olarak adlandırılan küçük bir kripto para biriminin fiyatı aniden yükselişe geçti. Nedeni ise Dünya Sağlık Örgütü’nün yeni Covid-19 varyantını omicron diye adlandırması. Bu koinin fiyatı neredeyse %500 artış yaşadı. Bu durum geçtiğimiz günlerde aniden artıp sonra sıfırlanan Squid Game koinini akıllara getirdi.

omic price

İnişli çıkışlı kripto para piyasası bu tür düşük hacimli koinler bir gecede parlar ve söner.

Geçen ay, viral Squid Game TV programından ilham alan, ancak onunla veya Netflix ile bağlantısı olmayan amatör bir kripto projesi squid koin sıfırı görmeden önce çok büyük bir artış yaşamıştı.

omicron fiyatlari

Omicron’un fiyatı, CoinGecko’da, son birkaç gün içinde yaklaşık 50 dolardan neredeyse 400 dolara yükseldi. Artışa rağmen, ne CoinGecko ne de Crypto.com omicron’a piyasa değeri verebilmek için yeterli veriye sahip değil.

Ethereum ölçeklendirme teknolojisi Arbitrum üzerine kurulu ve sadece haftalar önce piyasaya sürülen “merkezi olmayan hazine destekli bir para birimi protokolü” olarak tanımlanan Omicron, yalnızca merkezi olmayan borsa SushiSwap’ta işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend