Önde gelen Binance traderlarından biri olan Logan Han, Ethereum fiyatında roket derecesinde yükseliş beklediğini söyledi.

Haberden Ana Başlıklar

  • Ethereum, ABD doları bir sıçrama yaşadıktan sonra, son bir yıl içindeki en yüksek seviyelerinden yaklaşık %30 düştü.
  • Önde gelen kripto para birimi şu anda 370 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu 490 dolarlık en yüksek seviyelerin 120 dolar aşağısı anlamına geliyor. Ancak düşüş 315 dolar seviyesine kadar sarktı.
  • Analistler, Ethereum’un makro zaman diliminde pozitif durumda kaldığını söylüyor.
  • Binance’in vadeli işlemler platformunda önde gelen traderlardan biri, kripto para biriminin yakında parabolik bir yükseliş trendine girmesini bekliyor.
  • Trader’ın bu iddiası, Bitcoin’in Mart ayında V şeklinde bir geri dönüş gerçekleştireceğini tahmin eden başka bir üst düzey trader tarafından tekrarlandı.

Ethereum Yükselmeye Hazır

Binance’in önde gelen traderlarından Logan Han, geçtiğimiz günlerde Ethereum’un önümüzdeki aylarda daha yüksek seviyelere çıkacağını söyledi.

Kısa bir süre önce aşağıda görülen tabloyu paylaştı; bu, ETH’nin fiyat hareketinin, 2018’in başında meydana gelen üstel patlamadan önce 2017’nin sonuna doğru nasıl göründüğüne son derece benzediğini gösteriyor. Bu analiz, Ethereum’un yükselmeye hazır olduğunu gösteriyor. Önümüzdeki haftalarda üstel bir ralli beklenebilir.

Han’ın tablosu, madalyonun yılın sonuna doğru tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını gösteriyor.

Han daha önce, Ethereum’un önümüzdeki haftalarda coini 500 dolara çekmesi için ayarlanan orta vadeli bir zaman diliminde düşen bir kama oluşturduğunu öne sürdü.

Bu son tahmin, bir önceki tahminin sadece bir uzantısıdır.

Image

Kısa Vadeli Görünüm Güçlü

Kısa vadede, analistler Ethereum konusunda iyimser olmak için nedenler görüyorlar. Yakın zamanda bir trader, söz konusu coin’in 380 doları desteğe çevirmesi durumunda, önümüzdeki haftalarda 400 dolara doğru daha da yukarı hareket edeceğini söyledi:

“ETH/USD: Fiyatın 380 doları desteğe dönüştürmesi durumunda piyasanın tam bir iyileşme arayışında olduğunu düşünün. Ancak şu anki fiyat hareketinin çok yükselişe geçtiğini ve 360 ​​doları döndürmesi harika. Bu seviyelerin üzerinde tuttuğumuzda 280 doları yeniden test etme şansı her geçen gün daha da azalıyor. ”

Ethereum

Yakın vadede Ethereum’un yükselişini durdurabilecek şey, Bitcoin’in ABD teşvik yasasında bir gecikme haberi üzerine düşmesidir. Tasarı, Bitcoin dahil olmak üzere küresel piyasalarda gerçekleşen bir ralli ile sonuçlanmıştı.

Facebook Yorumları

Bir Cevap Yazın