8 Ağustos 2022, Pazartesi
28.9 C
İstanbul

Popüler NFT Platformu OpenSea, ApeCoin ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 3 ay önce

Binance indirim kodu

Meşhur NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club Mart ayında ApeCoin (APE) adında kendi coin’ini çıkardığını duyurmuştu.

Binance indirim kodu

Haftasonu yeni bir gelişme yaşandı ve popüler NFT platformu OpenSea, bundan böyle ApeCoin ile de ödeme kabul edeceğini duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bu haber ApeCoin’in MANA, SAND ve AXS gibi tokenleri piyasa değerine göre geride bırakıp en büyük Metaverse tokeni olmasının hemen ardından geldi.

ApeCoin piyasa değerine göre en büyük Metaverse tokeni.
ApeCoin piyasa değerine göre en büyük Metaverse tokeni.

ApeCoin’in son zamanlardaki fiyat performansı da yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Bu haberin girildiği sırada 20 dolardan işlem gören ApeCoin, son 1 haftada %20 artış yaşadı. Bu artışın arkasında hem OpenSea haberi hem de ApeCoin’in arkasındaki firma Yuga Labs’ın sanal arsa planları etkili oldu.

ApeCoin’in arkasında kimler var?

ApeCoin’in arkasında Yuga Labs, Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian ve FTX yöneticilerinden Amy Wu var.

ApeCoin yönetim kurulunda Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, FTX Ventures yöneticisi Amy Wu, Animoca Brands’ten Yat Siu, Sound Ventures’tan Maaria Bajwa ve Horizen Labs’ten Dean Steinback yer alıyor.

Alexis Ohanian ApeCoin’in ilk çıktığı zaman yaptığı açıklamada; “Bugün kulübümüzü ApeCoin ile daha da büyütüyoruz. Web3 sanata, kültüre ve gündelik hayatımıza daha çok girmeye başladı ve tüm bunlar topluluk sayesinde oluyor. Bu topluluğun daha da büyüyeceğine, genişleyeceğine ve iş birlikleri kuracağına inanıyorum” demişti. Şimdi görünen o ki, BAYC genişleme konusunda oldukça hızlı adımlar atıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar