8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.6 C
İstanbul

Yeni Bir Shiba Inu Vakası mı? Opulous (OPUL) Fiyatı %785 Yükseldi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Hayranların, müzik endüstrisinde NFT’lerin “sesini” keşfetmesiyle birlikte Opulous (OPUL) fiyatı %785 oranında arttı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Hayranların, müzik endüstrisinde NFT’lerin “sesini” keşfetmesiyle birlikte Opulous (OPUL) fiyatı %785 oranında arttı.
  • Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri.
  • OPUL fiyatı, 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştı.

OPUL, ilk NFT satışının başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ve müzik endüstrisine “tokenleştirmeyi” başlatmayı amaçlayan geniş kapsamlı çapraz zincir yeteneklerinin ardından kripto para listelerinde hızla tırmanıyor.

Binance indirim kodu

Opulous Nedir?

Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri. Proje, müzik haklarının merkezi olmayan finansta (DeFi) değer destekli varlıklar olarak kullanılabileceği ölçüde sanatçıları güçlendirmeyi amaçladığını belirtiyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

TradingView’den alınan veriler, 29 Eylül’de 0.635 Dolara düşmesinden bu yana OPUL tokeninin “tüm grafiklerde tırmandığını” ve fiyatının %1095 oranında artarak 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştığını gösteriyor. OPUL’un 24 saatlik işlem hacmi de %564 oranında artışla 11.67 milyon Dolara yükseldi.

OPUL Fiyatı Neden Artıyor?

OPUL fiyatındaki artış ile ilgili ise 3 temel neden üzerinde duruluyor. Bunlardan ilki; projenin ilk S-NFT satışını başarıyla tamamlaması olarak belirtiliyor. İkinci olası neden ise Opulous’un çoklu merkezileştirilmiş (CEX) ve merkezi olmayan borsalardan (DEX) destek gören “zincirler arası yetenekleri” olarak görülüyor. Üçüncü neden ise daha genel anlamda düşünüldüğünde son aylarda yaşanan NFT patlaması olarak öne çıkıyor.

Tüm bu farklı etmenlerin birleşimi ile birlikte OPUL, son haftaların en çok dikkat çeken kripto para ve NFT projesi olarak nitelendiriliyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar