8.5 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Yeni Bir Shiba Inu Vakası mı? Opulous (OPUL) Fiyatı %785 Yükseldi!

Önemli Gelişmeler

Hayranların, müzik endüstrisinde NFT’lerin “sesini” keşfetmesiyle birlikte Opulous (OPUL) fiyatı %785 oranında arttı.

blank

Haberin Özeti

  • Hayranların, müzik endüstrisinde NFT’lerin “sesini” keşfetmesiyle birlikte Opulous (OPUL) fiyatı %785 oranında arttı.
  • Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri.
  • OPUL fiyatı, 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştı.

OPUL, ilk NFT satışının başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ve müzik endüstrisine “tokenleştirmeyi” başlatmayı amaçlayan geniş kapsamlı çapraz zincir yeteneklerinin ardından kripto para listelerinde hızla tırmanıyor.

blank

Opulous Nedir?

Müzik endüstrisinin “tokenizasyonuna” odaklanan Opulous protokolü, Eylül ayından bu yana en çok dikkat çeken NFT projelerinden biri. Proje, müzik haklarının merkezi olmayan finansta (DeFi) değer destekli varlıklar olarak kullanılabileceği ölçüde sanatçıları güçlendirmeyi amaçladığını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

TradingView’den alınan veriler, 29 Eylül’de 0.635 Dolara düşmesinden bu yana OPUL tokeninin “tüm grafiklerde tırmandığını” ve fiyatının %1095 oranında artarak 15 Kasım günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.60 Dolara ulaştığını gösteriyor. OPUL’un 24 saatlik işlem hacmi de %564 oranında artışla 11.67 milyon Dolara yükseldi.

OPUL Fiyatı Neden Artıyor?

OPUL fiyatındaki artış ile ilgili ise 3 temel neden üzerinde duruluyor. Bunlardan ilki; projenin ilk S-NFT satışını başarıyla tamamlaması olarak belirtiliyor. İkinci olası neden ise Opulous’un çoklu merkezileştirilmiş (CEX) ve merkezi olmayan borsalardan (DEX) destek gören “zincirler arası yetenekleri” olarak görülüyor. Üçüncü neden ise daha genel anlamda düşünüldüğünde son aylarda yaşanan NFT patlaması olarak öne çıkıyor.

Tüm bu farklı etmenlerin birleşimi ile birlikte OPUL, son haftaların en çok dikkat çeken kripto para ve NFT projesi olarak nitelendiriliyor.

İlgili Haber:  Kripto Dünyasının Sessiz Devleri Tether ve USD Coin’in Yükselişi Piyasalar Üzerinde Neye İşaret Ediyor?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend