1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Oscar Ödüllü Aktör Anthony Hopkins’in Bir Sonraki Filmi NFT Olarak Satılacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT film platformu VUELE, “Zero Contact (Sıfır Temas)”ın “dünyanın ilk NFT uzun metraj filmi” olacağını söylüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • VUELE, uzun metraj filmleri yayınlamak için kurulmuş yeni bir NFT platformudur.
  • Oscar ödüllü aktör Anthony Hopkins’in de yer aldığı “Sıfır Temas” filmi, platformun ilk filmi olacak.

İki Oscarlı efsane aktör Anthony Hopkins’in yeni filmi “Sıfır Temas”, NFT piyasasına da damga vurmaya hazırlanıyor.

Binance indirim kodu

VUELE Nedir?

Film yapım şirketi Enderby Entertainment ve FinTech platform geliştiricisi CurrencyWorks’ün ortak projesi olan VUELE, Anthony Hopkins’in bir sonraki filmi olan “Sıfır Temas”ın, NFT platformunda yayınlanan ilk film olacağını duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Firma bunun “dünyanın ilk NFT uzun metraj filmi” olduğunu belirtti. VUELE, henüz Haziran ayında piyasaya sürülmüş, oldukça yeni bir NFT platformudur.

NFT’ler, bir varlığı veya ürünü kriptografik olarak blok zincirler üzerinde temsil eden tokenlerdir. Genellikle türünün tek örneği olan NFT’ler, halka açık NFT pazarlarında rekor fiyatlarla satılabilir.

Film, Bu Yaz Yayınlanacak

VUELE platformu da film izleyicilerinin, platformda bulunan NFT’leri satın alabilmeleri, izleyebilmeleri ve hatta tekrar satabilmeleri için onları geniş bir film arzı sağlamayı planlıyor. VUELE, NFT platformunu “kendi tescilli blok zinciri” üzerine inşa edeceğini belirtiyor.

Rick Dugdale’in ilk yönetmenlik deneyimi olan “Sıfır Temas” filminde usta aktör Anthony Hopkins bir “teknoloji titanını” canlandırıyor. Daha fazlasını öğrenmek için ise VUELE platformunda filmin NFT’sini izlemeniz gerekecek. VUELE, ayrıca, filme ait kamera arkası görüntüleri, bonus özellikler ve çeşitli röportajların da NFT olarak satılabileceğini kaydediyor.

Henüz film ile ilgili net bir tarih açıklanmamış olsa da; Sıfır Temas’ın bu yaz itibariyle yayına girmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar