Oyun platformu GAMEE yakında ödüller ve yönetim için kullanılan bir Ethereum tokeni başlatacak ve REVV sahipleri uniswap aracılığıyla kazanç sağlayabilecek.

Binance indirim kodu

Hyper casual oyun platformu olan GAMEE, bir ödül ve yönetişim belirteci başlatacak.Bu token, özel bir ön satış ve hediyeler sonrasında 2020’in sonuna kadar piyasaya sürülecek. Ana şirket Animoca Brands, kripto oyun alanında önemli bir oyuncu.

Binance indirim kodu

Kripto, casual mobil oyun marketi için geliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olduğunu iddia eden GAMEE, “hyper casual” oyunlar için bir platform. Yani, geniş zaman gerektiren veya önemli karmaşıklığa sahip olanlardan ziyade, hızlı pick-up-and-play oturumları için tasarlanmış çok basit oyunlar. Ayrıca yakında GAMEE, kullanıcıların oyun oynarken kazanmaları için kendi Ethereum tabanlı tokenine sahip olacak.

Bu yaz GAMEE’i satın alan ve kripto oyun alanında çok aktif olan ana şirket Animoca Brands, bugün GAMEE Tokenini yıl sonuna kadar başlatacağını açıkladı. GAMEE Tokeni, katılımı ve çevrimiçi rekabeti ödüllendirmek için kullanılacak ve ayrıca HTML5 tabanlı web ve uygulama oyun platformunda oyun yayınlayan içerik oluşturucuları ödüllendirecek.

Hyper casual games, son zamanlarda mobil indirme grafiklerine hakim oldu ve mobil analitik firması Sensor Tower, 2019’un en popüler 20 yeni mobil oyununda 2.1 milyar toplam oyun indirmesinin %77.6’sının bu tür hyper casual deneyimlerine ait olduğunu bildirdi. Fun Race 3D ve Sand Balls gibi basit görünümlü oyunlar, mobil cihazlarda yüz milyonlarca indirmeye komuta ediyor, ayrıca reklamlar ve isteğe bağlı oyun içi satın alımlarla yükleniyor.

Bunlar, son derece bağımlılık yaratan oyunlar ve kripto işin içine girince potansiyel olarak daha da bağımlılık yapacaktır.

GAMEE Token, değiştirilebilir bir ERC-20 tokeni ve planlanan ödül işlevselliğinin yanı sıra, turnuva katılım ücretlerini ödemek için ve yönetim oylaması için de kullanılabilir. GAMEE ayrıca, kullanıcıların GAMEE Tokenlerini GAMEE NFT’lerine harcayabilmeleri için, desteklenen oyunlarda ek içerik ve güçlendirmelerin kilidini açacak bir NFT sistemi üzerinde çalışıyor.

İlgili Haber:  BNB, Parabolik Rallinin Ardından Üçüncü En Büyük Kripto Para Oldu

Animoca Brands, GAMEE Tokenini yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi ve listelemeyi planlıyor ve 254,400,000 token Ekim ayı sonuna kadar özel bir ön satışta satılacak. Başka bir 30,528,000 token GAMEE kullanıcılarına dağıtılacak ve promosyon için kullanılacak.

Ek olarak, F1 Delta Time ve MotoGP gibi kripto oyunlarında kullanılan Animoca Brands’ın REVV Tokeni sahipleri, Uniswap’ta bir REVV—ETH havuzuna likidite ekleyerek, GAMEE tokeni kazanabilirler. Bu promosyon, bugünden 12 Kasım’a kadar devam ediyor ve erken katılımcılara daha büyük ödüller sunuluyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?