27 Mayıs 2022, Cuma
20 C
İstanbul

Oyun Severler, Counter-Strike Oynayarak Bitcoin Kazanabilecek

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

ZEBEDEE’nin Counter-Strike oynayarak BTC kazanmak için kullanılan Bitcoin Oyun Cüzdanı, kripto borsası Bitstamp ile entegre edilecek.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bitcoin oyun start-up’ı ZEBEDEE, daha kolay token transferi ve ödemesi için cüzdan hizmetini kripto para borsası Bitstamp ile entegre edecek.
  • ZEBEDEE’nin Infuse teknolojisi, oyuncuların Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunlar oynayarak Bitcoin kazanmasına olanak tanıyor.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oynayarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bitcoin oyun firması ZEBEDEE, oyun tutkunlarının CS:GO oynayarak BTC kazanmasını sağlıyor. Son olarak firma, Bitcoin Oyun Cüzdanı’nın kripto para borsası Bitstamp ile entegre edileceğini açıkladı.

Binance indirim kodu

Kazanılan Bitcoin Kolayca Nakde Çevrilebilecek

Bitstamp borsası bugün yaptığı açıklama ile cüzdan entegrasyonunu sağlamak için ZEBEDEE ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık, oyuncuların kazandıkları Bitcoinleri transfer etmesine ve kolay bir şekilde nakde dönüştürmesine katkı sağlayacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

ZEBEDEE CEO’su Simon Cowell konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bitcoin oyunlarındaki puanınız, gerçek dünyada da bir ekonomik değere sahip. Bu, oyuna olan bağlılığı büyük ölçüde artıracak. Öte yandan, daha önce imkansız gibi görülen bir ekonomik modelin de hayata geçirilmesini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

En İyi CS:GO Oyuncusu En Çok Bitcoin’i Kazanacak

ZEBEDEE’nin Infuse teknolojisiyle CS:GO oynamak, oyun içi puanlara ve başarı istatistiklerine göre oyun severlere Bitcoin kazanma olanağı sunuyor. Daha iyi oyun oynayanlar daha çok BTC kazanıyor. ZEBEDEE tarafından paylaşılan verilere göre 10.000’den fazla oyuncu Bitcoin entegrasyonunu kullanarak CS:GO maçlarında mücadele veriyor.

ZEBEDEE, bu hafta sonu Miami’deki Bitcoin 2021 konferansında MintGox Esports Arena’yı tanıtacak ve burada oyuncular hem yüz yüze hem de online olarak oyunlarda rekabet ederek Bitcoin kazanabilecek. Bitstamp da söz konusu CS:GO yarışmalarına 0.5 BTC (yaklaşık 18.800 Dolar) bağışladığını duyurdu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar