Oyun Severler, Counter-Strike Oynayarak Bitcoin Kazanabilecek

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

ZEBEDEE’nin Counter-Strike oynayarak BTC kazanmak için kullanılan Bitcoin Oyun Cüzdanı, kripto borsası Bitstamp ile entegre edilecek.

blank

Haberin Özeti

  • Bitcoin oyun start-up’ı ZEBEDEE, daha kolay token transferi ve ödemesi için cüzdan hizmetini kripto para borsası Bitstamp ile entegre edecek.
  • ZEBEDEE’nin Infuse teknolojisi, oyuncuların Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunlar oynayarak Bitcoin kazanmasına olanak tanıyor.

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oynayarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bitcoin oyun firması ZEBEDEE, oyun tutkunlarının CS:GO oynayarak BTC kazanmasını sağlıyor. Son olarak firma, Bitcoin Oyun Cüzdanı’nın kripto para borsası Bitstamp ile entegre edileceğini açıkladı.

blank

Kazanılan Bitcoin Kolayca Nakde Çevrilebilecek

Bitstamp borsası bugün yaptığı açıklama ile cüzdan entegrasyonunu sağlamak için ZEBEDEE ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık, oyuncuların kazandıkları Bitcoinleri transfer etmesine ve kolay bir şekilde nakde dönüştürmesine katkı sağlayacak.

ZEBEDEE CEO’su Simon Cowell konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bitcoin oyunlarındaki puanınız, gerçek dünyada da bir ekonomik değere sahip. Bu, oyuna olan bağlılığı büyük ölçüde artıracak. Öte yandan, daha önce imkansız gibi görülen bir ekonomik modelin de hayata geçirilmesini sağlayacak.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

En İyi CS:GO Oyuncusu En Çok Bitcoin’i Kazanacak

ZEBEDEE’nin Infuse teknolojisiyle CS:GO oynamak, oyun içi puanlara ve başarı istatistiklerine göre oyun severlere Bitcoin kazanma olanağı sunuyor. Daha iyi oyun oynayanlar daha çok BTC kazanıyor. ZEBEDEE tarafından paylaşılan verilere göre 10.000’den fazla oyuncu Bitcoin entegrasyonunu kullanarak CS:GO maçlarında mücadele veriyor.

ZEBEDEE, bu hafta sonu Miami’deki Bitcoin 2021 konferansında MintGox Esports Arena’yı tanıtacak ve burada oyuncular hem yüz yüze hem de online olarak oyunlarda rekabet ederek Bitcoin kazanabilecek. Bitstamp da söz konusu CS:GO yarışmalarına 0.5 BTC (yaklaşık 18.800 Dolar) bağışladığını duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dogecoin (DOGE) Furyası Nihayet Sona mı Erdi?

Heyecan verici yükselişlerin ardından sonunda düşüş gerçekleşti. Dogecoin furyasının sonunun mutlu bir şekilde olmayacağı aslında pek çok kişi tarafından...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend