12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Oyun Tokenleri Flow, MANA ve ENJ, Haftaya Pozitif Bir Başlangıç Yaptı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Flow, Decentraland ve Enjin gibi NFT ve oyunla ilgili blockchain ağlarının tokenleri, Pazartesi günü büyük kazançlar elde ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto metrik platformu CoinGecko’ya göre, FLOW fiyatı son 24 saat içinde %18’den fazla artarak 26.58 Dolara ulaştı.
  • Ethereum tabanlı Decentraland’ın yerel tokeni MANA’nın fiyatı bugün yaklaşık %6 oranında artarak 1 Doların üzerine çıktı.
  • Benzer şekilde, oyun tabanlı blok zinciri Enjin ile ilişkili ENJ tokeni de %7’den fazla artarak yaklaşık 2.20 Dolar fiyatına ulaştı.

Flow (FLOW), Decentraland (MANA) ve Enjin (ENJ) gibi NFT ve oyun tabanlı blok zincirlerinin yerel varlıkları haftaya pozitif bir başlangıç yaptı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

FLOW Fiyatındaki Artış

Kripto metrik platformu CoinGecko’ya göre, FLOW fiyatı son 24 saat içinde %18’den fazla artarak 26.58 Dolara ulaştı.

CryptoKitties yaratıcısı Dapper Labs tarafından geliştirilen Flow, NFT koleksiyonları ve çeşitli büyük ölçekli kripto oyunları için özel olarak tasarlanmış bir hisse kanıtı (PoS) blok zinciridir.

NFT’ler birbirinin yerine geçemediği ve kopyalanamadığı için koleksiyoncular arasında popüler hale geldi ve bazıları on milyonlarca Dolara satıldı.

Flow’a dayalı en popüler NFT projesi, her birinin basketbol tarihinden ikonik bir “an”ı temsil ettiği bir dizi tahsil edilebilir ticaret kartı olan NBA Top Shot’tur. Platform, bu yılki lansmanından kısa bir süre sonra NFT sektörünü hızla ele geçirdi.

Bugün erken saatlerde NBA Top Shot, efsanevi Lebron James NFT’sinin 230.000 Dolara satılmasının ardından platformundaki en büyük satışı gerçekleştirdiğini duyurdu.

NFT Tabanlı Oyun Tokenleri Yükseliyor

Bu arada, NFT ve oyun odaklı projelerden gelen diğer tokenler de bugün önemli kazançlar elde ediyor.

Ethereum tabanlı Decentraland’ın yerel tokeni MANA’nın fiyatı bugün yaklaşık %6 oranında artarak 1 Doların üzerine çıktı. Benzer şekilde, oyun tabanlı blok zinciri Enjin ile ilişkili ENJ tokeni de %7’den fazla artarak yaklaşık 2.20 Dolar fiyatına ulaştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar