9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Oyun Tokenleri Flow, MANA ve ENJ, Haftaya Pozitif Bir Başlangıç Yaptı

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 3 hafta önce

blank

Flow, Decentraland ve Enjin gibi NFT ve oyunla ilgili blockchain ağlarının tokenleri, Pazartesi günü büyük kazançlar elde ediyor.

blank

Haberin Özeti

  • Kripto metrik platformu CoinGecko’ya göre, FLOW fiyatı son 24 saat içinde %18’den fazla artarak 26.58 Dolara ulaştı.
  • Ethereum tabanlı Decentraland’ın yerel tokeni MANA’nın fiyatı bugün yaklaşık %6 oranında artarak 1 Doların üzerine çıktı.
  • Benzer şekilde, oyun tabanlı blok zinciri Enjin ile ilişkili ENJ tokeni de %7’den fazla artarak yaklaşık 2.20 Dolar fiyatına ulaştı.

Flow (FLOW), Decentraland (MANA) ve Enjin (ENJ) gibi NFT ve oyun tabanlı blok zincirlerinin yerel varlıkları haftaya pozitif bir başlangıç yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

FLOW Fiyatındaki Artış

Kripto metrik platformu CoinGecko’ya göre, FLOW fiyatı son 24 saat içinde %18’den fazla artarak 26.58 Dolara ulaştı.

CryptoKitties yaratıcısı Dapper Labs tarafından geliştirilen Flow, NFT koleksiyonları ve çeşitli büyük ölçekli kripto oyunları için özel olarak tasarlanmış bir hisse kanıtı (PoS) blok zinciridir.

NFT’ler birbirinin yerine geçemediği ve kopyalanamadığı için koleksiyoncular arasında popüler hale geldi ve bazıları on milyonlarca Dolara satıldı.

Flow’a dayalı en popüler NFT projesi, her birinin basketbol tarihinden ikonik bir “an”ı temsil ettiği bir dizi tahsil edilebilir ticaret kartı olan NBA Top Shot’tur. Platform, bu yılki lansmanından kısa bir süre sonra NFT sektörünü hızla ele geçirdi.

Bugün erken saatlerde NBA Top Shot, efsanevi Lebron James NFT’sinin 230.000 Dolara satılmasının ardından platformundaki en büyük satışı gerçekleştirdiğini duyurdu.

NFT Tabanlı Oyun Tokenleri Yükseliyor

Bu arada, NFT ve oyun odaklı projelerden gelen diğer tokenler de bugün önemli kazançlar elde ediyor.

Ethereum tabanlı Decentraland’ın yerel tokeni MANA’nın fiyatı bugün yaklaşık %6 oranında artarak 1 Doların üzerine çıktı. Benzer şekilde, oyun tabanlı blok zinciri Enjin ile ilişkili ENJ tokeni de %7’den fazla artarak yaklaşık 2.20 Dolar fiyatına ulaştı.

İlgili Haber:  Bitcoin Satışı Bitti mi? Güçlü Satın Alma Sinyali 5 Ay Sonra İlk Kez Yanıp Sönüyor

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend