Paris Hilton, Ethereum NFT Projesi Origin’e Katıldığını Açıkladı

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Geçtiğimiz aylarda ilk NFT’sini satan Paris Hilton, şimdi de NFT projesi Origin’e katıldığını açıkladı.

blank

Haberin Özeti

  • Paris Hilton, NFT piyasasına en erken dahil olan ünlülerden biriydi.
  • Hilton, şimdilerde ise Ethereum tabanlı NFT projesi Origin’e yatırımcı ve danışman olarak katılıyor.

Instagram veya Twitter’dan çok daha önce bir influencer olarak tanımlanabilecek olan Paris Hilton, NFT piyasasına ilgi göstermeye devam ediyor. Hilton, ilk NFT satışı yapan ünlülerden biri olarak biliniyor.

blank

Origin Nedir?

Paris Hilton, son olarak, Ethereum tabanlı NFT projesi Origin’e yatırımcı ve danışman olarak katıldığını açıkladı. Origin, NFT’leri ve DeFi’yi geniş kitlelere ulaştırmaya odaklanan Ethereum tabanlı bir e-ticaret platformudur.

“Merkezi olmayan finans”ın kısaltması olan DeFi, bankaları ve diğer finansal aracıları ortadan kaldıran bir dizi finansal ürün ve hizmeti ifade eder. DeFi protokolleri, söz konusu geleneksel finans araçlarının yerine eşler arası işlemleri kolaylaştırmak için blockchain teknolojisinden yararlanır.

Origin’in yönetim tokeni olan OGN, Coinbase, Binance ve diğer büyük borsalarda işlem görüyor. Şu anda 0.82 Dolar seviyesinde seyreden OGN’nin toplam piyasa değeri ise 175 milyon Dolar olarak kaydediliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Origin platformunun kurucu ortaklarından Matthew Liu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “NFT’leri eğitim, pazarlama ve daha farklı kullanım alanı örnekleri oluşturarak ana akım tüketici kitlelerine ulaştırmak için Paris Hilton ile yakın bir çalışma arkadaşlığı kurmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Paris Hilton ve NFT Piyasası

Paris Hilton, NFT piyasasına ilgi gösteren ilk ünlülerden biri. Hilton, geçtiğimiz Ağustos ayında kendi ürettiği bir NFT eseri satışından 40 ETH gelir elde etti ve bunu çeşitli hayır kurumlarına bağışladı. Bu yılın Nisan ayında Nifty Gateway’de bir NFT satışı daha yapan Hilton, bu seferki eserinden ise tam 1.1 milyon Dolarlık gelir elde etti.

Aynı zamanda Pantera Capital’in de ortağı olan Origin yatırımcısı Paul Veradittakit, “Paris Hilton’un Origin ekibi için güçlü bir yatırımcı ve danışman olacağını düşünüyorum.” dedi. Hilton hem NFT teknolojisinin hem de Origin platformunun daha geniş kitlelere ulaşmasına katkı sağlayabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Dogecoin (DOGE) Furyası Nihayet Sona mı Erdi?

Heyecan verici yükselişlerin ardından sonunda düşüş gerçekleşti. Dogecoin furyasının sonunun mutlu bir şekilde olmayacağı aslında pek çok kişi tarafından...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend