28 Mayıs 2022, Cumartesi
25.2 C
İstanbul

Paris Hilton, Ethereum NFT Projesi Origin’e Katıldığını Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Geçtiğimiz aylarda ilk NFT’sini satan Paris Hilton, şimdi de NFT projesi Origin’e katıldığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Paris Hilton, NFT piyasasına en erken dahil olan ünlülerden biriydi.
  • Hilton, şimdilerde ise Ethereum tabanlı NFT projesi Origin’e yatırımcı ve danışman olarak katılıyor.

Instagram veya Twitter’dan çok daha önce bir influencer olarak tanımlanabilecek olan Paris Hilton, NFT piyasasına ilgi göstermeye devam ediyor. Hilton, ilk NFT satışı yapan ünlülerden biri olarak biliniyor.

Binance indirim kodu

Origin Nedir?

Paris Hilton, son olarak, Ethereum tabanlı NFT projesi Origin’e yatırımcı ve danışman olarak katıldığını açıkladı. Origin, NFT’leri ve DeFi’yi geniş kitlelere ulaştırmaya odaklanan Ethereum tabanlı bir e-ticaret platformudur.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

“Merkezi olmayan finans”ın kısaltması olan DeFi, bankaları ve diğer finansal aracıları ortadan kaldıran bir dizi finansal ürün ve hizmeti ifade eder. DeFi protokolleri, söz konusu geleneksel finans araçlarının yerine eşler arası işlemleri kolaylaştırmak için blockchain teknolojisinden yararlanır.

Origin’in yönetim tokeni olan OGN, Coinbase, Binance ve diğer büyük borsalarda işlem görüyor. Şu anda 0.82 Dolar seviyesinde seyreden OGN’nin toplam piyasa değeri ise 175 milyon Dolar olarak kaydediliyor.

Origin platformunun kurucu ortaklarından Matthew Liu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “NFT’leri eğitim, pazarlama ve daha farklı kullanım alanı örnekleri oluşturarak ana akım tüketici kitlelerine ulaştırmak için Paris Hilton ile yakın bir çalışma arkadaşlığı kurmayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Paris Hilton ve NFT Piyasası

Paris Hilton, NFT piyasasına ilgi gösteren ilk ünlülerden biri. Hilton, geçtiğimiz Ağustos ayında kendi ürettiği bir NFT eseri satışından 40 ETH gelir elde etti ve bunu çeşitli hayır kurumlarına bağışladı. Bu yılın Nisan ayında Nifty Gateway’de bir NFT satışı daha yapan Hilton, bu seferki eserinden ise tam 1.1 milyon Dolarlık gelir elde etti.

İlgili Haber:  Facebook, 2022'de NFT ve DAO Piyasasına Girecek!

Aynı zamanda Pantera Capital’in de ortağı olan Origin yatırımcısı Paul Veradittakit, “Paris Hilton’un Origin ekibi için güçlü bir yatırımcı ve danışman olacağını düşünüyorum.” dedi. Hilton hem NFT teknolojisinin hem de Origin platformunun daha geniş kitlelere ulaşmasına katkı sağlayabilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar