30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

PayPal, Bitcoin Satın Alma Sınırını Haftada 100.000 Dolara Yükseltti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

PayPal, kripto para hizmetlerini kademeli olarak geliştiriyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • PayPal, ABD’li müşterilerin platform aracılığıyla satın alabilecekleri kripto para miktarını haftada 100.000 Dolar seviyesine çıkardı.
  • ABD’li müşteriler, şu anda platformda Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum veya Litecoin ticareti yapabilirler.

Online ödeme şirketi PayPal bugün, ABD’li müşterilerin platform aracılığıyla satın alabilecekleri kripto para miktarını haftada 100.000 Dolar seviyesine çıkardığını duyurdu. Satın alımlar daha öncesinde ise haftada 20.000 Dolar ile sınırlıydı.

Binance indirim kodu

PayPal ve Kripto Para Endüstrisi

Konu ile ilgili PayPal tarafından yapılan basın açıklamasında, “Bu değişiklikler, müşterilerimizin platformumuzda kripto para satın alma konusunda daha fazla seçeneğe ve esnekliğe sahip olmalarını sağlayacak.” ifadeleri kullanıldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

ABD’li müşteriler, şu anda platformda Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum veya Litecoin ticareti yapabilirler. Kullanıcılar, bunları ayrıca mal ve hizmetler için ödeme yapmak için de kullanabilirler.

Devasa para transferi hizmeti, Ekim 2020’de kripto para endüstrisine giriş yapmıştı ve her geçen gün de kripto hizmetlerini geliştirmeye devam etti.

PayPal Müşterileri, Bitcoinlerini Üçüncü Taraf Cüzdanlara Aktarabilir

Mart ayında, müşterilerin yalnızca kripto satın almasına ve elinde tutmasına izin verdiği için eleştirilen PayPal, sonrasında Checkout With Crypto hizmetini duyurdu. Bu özellik, PayPal’ın satıcıya ulaşmadan önce ödemeyi fiat para birimine dönüştürmesine ve insanların kripto paraları ile mal ve hizmetler için ödeme yapmasına imkan verdi.

Buna ek olarak Mayıs ayında ise, platform üzerinden Bitcoin satın alan müşterilerin Bitcoin’lerini üçüncü taraf cüzdanlara aktarmalarına izin verileceği duyuruldu.

PayPal, her geçen gün kripto paraya yönelik sağladığı hizmetleri çeşitlendirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar