26 Mayıs 2022, Perşembe
17.9 C
İstanbul

Pokémon’u Unutun: Ethereum Tabanlı DeFi Ticaret Kartları Rekor Düzeyde Satılıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

En büyük merkezi olmayan finans protokollerinin ismini taşıyan Ethereum tabanlı ticaret kartları OpenSea üzerinde binlerce dolara satılıyor.

Binance indirim kodu

Bu yaz aylarına DeFi damga vurdu. Yatırımcıların milyarlarca dolar akıttığı merkezi olmayan finans çılgınlığı, teknolojiyle olduğu kadar memlerle de ilgiliydi. Şimdilerde ise çılgınlık biraz durulmuş görünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

En iyi DeFi protokollerinin yaratıcılarını temsil eden ve oldukça nadir bulunan Ethereum tabanlı ticaret kartları, NFT piyasası OpenSea’de binlerce dolara satılıyor. Kartların tamamının Meme Ltd. tarafından oluşturulduğu dile getiriliyor.

Warwick Kartları 37 Bin Dolar’a Kadar Çıkabiliyor

Sentetik varlık platformu Synthetix’in CEO’su Kain Warwick onuruna basılan “Kain Legendary” ticaret kartları dün lansmandan sonra, kısa bir süre içerisinde tükendi. Kain Legendary adını taşıyan bir kart yaklaşık 12.709 dolara satıldı.

Ve bu ayrıca pazarlıklı fiyattı: Söz konusu nadir Warwick kartlarının en ucuzu 17.789 dolar iken; listeler 37.233 dolar’a kadar çıkabiliyor. Tabii ki bahsi geçen değerler onların gerçek değerini yansıtmayabilir ve alıcılar, diledikleri herhangi bir teklifi kabul edebilir.

Merkezi olmayan borsa Uniswap’in yaratıcısı ve bu yaza damga vuran isimlerden Hayden Adams da piyasada görünüyor. Adams, o kadar değerli ki, adını taşıyan nadir bir blockchain tabanlı ticaret kartı ortalama 11.468 dolar üzerinden alıcı buluyor. Dün Warwick, 27.5 ETH (11.375 dolar) karşılığında tam bir Hayden Adams seti satın aldı ve hediye etti.

Stani Legendary Kartı 61 Bin Dolar

Daha da pahalı olanı, DeFi borç verme protokolü Aave’nin yaratıcısını temsil eden “Stani Legendary” adlı kart olarak biliniyor. Kripto sanat koleksiyoncusu Max Stealth, (geçtiğimiz hafta Batman NFT sanatına 150.000 dolardan fazla harcamıştı) Stani Legendary kartını 61.641 dolar fiyat üzerinde satıyor. Henüz herhangi bir alıcı bulabilmiş değil.

İlgili Haber:  Rapçi Lil Pump, Kendi Kripto Parası PumpCoin'i Piyasaya Sürüyor

“Andre Cronje Legendary” kartı ise en son 31.000 dolar’a satıldı. Bir diğer önemli kart, “Vitalik Buterin Legendary”, ise son olarak 33.000 dolar seviyesinden alıcı buldu. Kartlara isimleri verilen kişilerden Andre Cronje, DeFi yönetim tokeni YFI’yi yaratırken; Vitalik Buterin ise Ethereum kurucuları arasında yer alması ile tanınıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar