Polkadot (DOT) Tron (TRX) ve VeChain (VET) Fiyat Analizi – Analiste Göre Kritik Destek ve Direnç Noktaları

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Analist Saif Naqvi DOT, TRX ve VET fiyatlarını değerlendirdi. Analiste göre Polkadot önümüzdeki günlerde 19.6 dolar ile 25 dolar arasındaki gelgit hareketlerini sürdürebilir. Naqvi Tron’un ise volalitenin artması durumunda 0.056 dolara düşme riskinin olduğunu düşünüyor. Son olarak VeChain ise aşağı yönlü bir kanalda hareket etti ve Naqvi’ye göre 0.1188 doların üstüne bir tırmanış durumunda %28’lik bir yükseliş gelebilir.

blank

Polkadot [DOT]

blank

blank

Polkadot yükselen kanalından aşağı yönlü bir hareket yapınca önceki hedeflerine ulaşmıştı. 19.6 dolara doğru olan alçalan kanalındaki alt trend çizgisinden hesaplandığında kayıplar %17’ye kadar ulaştı. Bitcoin’in 38.000 doları aşmasıyla ve alıcıların da piyasaya geri dönmesiyle beraber DOT %20’lik bir sıçrayış yaşadı ancak kazançlar 25 dolardaki direnç seviyesine takıldı. Son birkaç seanstır DOT fiyatları kan kaybetti ve analiste göre boğaların da kayıpları azaltabilecek momentumu düşüyor.

MACD histogramı değerlendirildiğinde, Naqvi endeksin ayıya yönelik bir değişim geçirdiğini bu yüzden boğa momentumunun azaldığını söylüyor. RSI değeri ise ikinci alçak tepesini oluşturdu ve analiste göre ayı bölgesine hareket edebilir. Bununla birlikte DOT fiyatları güçlü bir direnç olan 25 dolar ile güçlü bir destek olan 19.6 dolar arasında sıkışmış durumda ve Naqvi fiyatların kısa vadede bu kanalda gidip gelebileceğini düşünüyor.

Tron [TRX]

blank

Tron fiyatları son üç haftadır büyük bir fiyat hareketi yaşamadı ve 0.0841 dolar ile 0.068 dolar arasındaki kanalını korumaya devam etti. Bollinger bantları birbirine yakın bulunarak piyasadaki düşük volaliteye işaret etti. Ancak analiste göre RSI değerinin aşağı yönlü hareketi bu “Ethereum killer” için alarm sinyalleri veriyor olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Analist, RSI değerinin aşırı satış bölgesine yavaş yavaş ilerlemesi ile birlikte özellikle volalitenin artması durumunda TRX’in 0.056 dolardaki talep bölgesine gidebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte kanaldan yukarı yönlü bir çıkış analiste göre TRX fiyatlarını arttırabilir ancak kazançlar 200-SMA (yeşil) ve 0.093 direnciyle sınırlı kalabilir.

VeChain [VET]

blank

VeChain’in geçtiğimiz hafta boyunca alçak tepeler ve çukurlar oluşturmasıyla beraber 4 saatlik grafiğinde bir aşağı yönlü kanal oluştu. Ancak analiste göre VET boğalarının bu grafikten çıkabilmesi için bazı ayı sinyallerini savuşturması gerekiyor. İlk ayı sinyali RSI değerinin aşağı yönlü hareketiyle ortaya çıktı. Aşırı satış bölgesine doğru bir hamle olması durumunda Naqvi’ye göre bahsedilen model geçersiz kılınabilir ve bir fiyat düşüşü yaşanabilir. İkinci ayı sinyali ise MACD değerinin ayı lehine bir dönüşüme yakın olması olarak görülebilir.

Analiste göre 0.1188 dolardan yukarı yönlü bir tırmanış durumunda %28’lik bir artış yaşanarak fiyatlar 0.152 dolara değebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Fiyatında “Ölüm Kesişimi” Görüntüsü Oluştu! – Coinbase Kurucusundan Önemli Açıklama Geldi

Bitcoin ve diğer kripto para fiyatları bu hafta epey zorlu bir süreçten geçti. Mayıs ayında 2.5 trilyon dolara ulaşan...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend