7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Ticaret Uygulaması Public, Kripto Para Alanına Dahil Oluyor: Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Listelenecek

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Robinhood’un en büyük rakiplerinden biri olan ticaret uygulaması Public, 10 adet kripto parayı listeleyeceğini duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Public, kripto para alanına dahil olan en son ticaret uygulaması olarak dikkat çekiyor.
  • Uygulama, başlangıçta 10 farklı kripto paranın alınıp satılmasına olanak sağlayacak.

Hisse senedi ticaret uygulaması Public, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, önümüzdeki haftalarda kripto para alım satım özelliğini başlatacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Public, 10 Farklı Kripto Parayı Listeliyor

300 milyon Doların üzerinde bir fon toplayan Public, genç yatırımcıları çekmek ve Robinhood gibi endüstri liderleri ile rekabet etmek amacıyla 2019’da piyasaya sürüldü. Robinhood gibi Public de komisyonsuz ticaret olanağı sunar; bunun yanında kullanıcıları hangi hisse senetlerini alıp sattıklarını paylaşmaya teşvik eden önemli bir sosyal medya unsuru da içerir. Uygulama, daha öncesinde yalnızca ABD merkezli hisse senetlerini ve ETF’leri destekliyordu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Public, kripto planlarını açıklarken, başlangıçta 10 farklı kripto parayı müşterilerine sunacağını duyurdu. Bunlar; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Dash, Stellar, Cardano, Zcash ve Dogecoin.

Public, Kripto Para Endüstrisinin Son Üyesi

Kullanıcılar, şimdilik yalnızca kripto para satın alabilecek, satabilecek veya uygulama üzerinde tutabilecek. Gelecekte şirket, bir cüzdan eklentisi aracılığıyla sistemine daha fazla özellik sunabileceğini belirtiyor.

Public, yeni kripto para operasyonu ile ilgili destek almak için ise Apex Crypto ile birlikte çalışacak.

Public’in son duyurusunun kripto piyasasında ne gibi bir etki yaratacağı şimdilik belli değil. Robinhood’un kripto paraya girişi, birçok genç yatırımcıyı, özellikle Dogecoin hayranlarını, cezbederek piyasayı canlandırmaya yardımcı olmuştu; ancak Public’in kullanıcı tabanı, rakibi Robinhood’a göre çok daha küçük görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar