30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Rapçi Busta Rhymes, Elon Musk’dan İlham Alarak Bitcoin Yatırımı Yaptı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Rapçi Busta Rhymes, geçtiğimiz gün gerçekleşen The B Word yayınından o kadar etkilendi ki sonunda kripto paraya yatırım yapma kararı aldı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Rapçi Busta Rhymes, Bitcoin’e yatırım yaptığını ve ilerisi için Ethereum ile de ilgilendiğini açıkladı.
  • Ünlü rapçi, Jack Dorsey, Elon Musk ve Cathie Wood’un yer aldığı The B Word panelinin kripto para yatırımı yapması adına kendisini motive ettiğini söyledi.

Rapçi Busta Rhymes, lider kripto para Bitcoin’e desteğini açıklayan son ünlü isim. Busta Rhymes (diğer adıyla Trevor Smith Jr.) kripto para yatırımı için Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey ile Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın katıldığı bir online panelden ilham aldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Elon Musk Etkisi

Busta Rhymes, bu sabah Twitter’da “resmi olarak Bitcoin’e yatırım yaptığını” ve bu kararını, Dorsey, Musk ve ARK Invest’in kurucu ortağı Cathie Wood’un yer aldığı “Bitcoin konferansını canlı izledikten sonra” verdiğini söyledi.

Busta Rhymes, ilk olarak 14 Temmuz’da kripto para ile ilgili bir tweet atmış ve takipçilerine “Burada kripto para kullanan var mı? Nasıl hissediyorsunuz?” diye sormuştu. Ünlü rapçi, hafta boyunca da bu konu ile ilgili tweet atmaya devam etti. Bugün ise ünlü rapçi kripto para yatırımını net bir şekilde duyurdu. Busta, ayrıca, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’a da atıfta bulundu ve “Bir sonraki hedefim ETH’ye bakmak” diye yazdı.

The B Word

Dorsey, Musk ve Wood arasındaki online panel, Bitcoin’e yatırım yapmak veya Bitcoin ile ilgili gelişmeleri takip etmek isteyen kişi ve kurumlar için oldukça faydalı bir etkinlik oldu. Dorsey’nin Bitcoin’e artan bağlılığı ve Musk’ın son zamanlarda kripto paraya deste verme konusunda tereddüt etmesi gibi detaylar da paneli daha da ilgi çekici hale getirdi.

İlgili Haber:  Elon Musk Bir Tweet Attı Bu Altcoinin Fiyatı Yükselişe Geçti - Bu Kez Dogecoin Değil!

Panelde Elon Musk hem kişisel olarak hem de Tesla ve SpaceX hazinelerinde Bitcoin’e sahip olduğunu açıkladı. Musk buna ek olarak, Ethereum ve Dogecoin’e de kişisel olarak yatırım yaptığını belirtti.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar