1 Temmuz 2022, Cuma
22.7 C
İstanbul

Reddit, Ethereum Tabanlı NFT Pazarı Oluşturuyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Online tartışma platformu Reddit, milyonlarca kullanıcı için bir NFT pazar yeri oluşturmak adına “kıdemli bir mühendis” aradığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Reddit, kendi NFT pazar yerini oluşturmasına yardımcı olması adına “kıdemli bir mühendis” aradığını duyurdu.
  • Online tartışma topluluğu Reddit, Ethereum tabanlı kripto token ödül programını ölçeklendirmek için de çalışıyor.

Popüler çevrimiçi tartışma topluluğu Reddit, şirket tarafından yayınlanan bir iş ilanına göre, kullanıcıları için bir NFT pazar yeri oluşturmayı planlıyor.

Binance indirim kodu

Reddit, NFT Pazar Yeri Yarışına Katılacak

Reddit’in iş ilanını ilk kez ne zaman yayınladığı belli değil; ancak İnternet Arşivi’nden elde edilen verilere göre ilanın ilk olarak bu ayın başlarında yayınlandığı tahmin ediliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Konu ile ilgili Reddit tarafından paylaşılan bir açıklamada, “NFT’lerde fark ettiğimiz bir şey varsa; o da piyasanın katılım ve aidiyet duygusu yaratmak için inanılmaz bir gücü olduğudur. Her yeni NFT projesinde, onunla birlikte canlanan ve büyüyen bir kullanıcı topluluğu ortaya çıkıyor. Günümüzün en büyük içerik oluşturucularının ve markalarının hayranları artık dijital ürünleri doğrudan satın almak, hayranı oldukları kişiyi desteklemek, özel erişim elde etmek ve onlarla daha büyük bir yakınlık duygusu hissetmek için kullanıyor.” ifadeleri kullanıldı.

Reddit ve NFT Geçmişi

Reddit, NFT ekibinin ise “yeni ve heyecan verici” olduğunu ve ayrıca “hızla büyüdüğünü” belirtiyor. Topluluk, bu anlamda, FTX ve Coinbase gibi kripto endüstrisinin ağır toplarının da dahil olduğu NFT endüstrisine önemli bir aktör olarak katılmayı amaçlıyor.

Topluluk, Haziran ayında da kendi Reddit markalı NFT koleksiyonlarını piyasaya sürmüş ve sitenin “Snoo” uzaylı maskotundan ilham alan toplam 4 dijital avatarı kullanıcılara sunmuştu. Reddit’in bu Ethereum tabanlı NFT’leri, OpenSea aracılığıyla satıldı; ve bugüne kadar da yaklaşık 1.85 milyon Dolar değerinde ticaret hacmi üretti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar