16 Ağustos 2022, Salı
27.2 C
İstanbul

Reddit Kurucu Ortağı ve Polygon, Kripto Oyun Projelerine 200 Milyon Dolar Yatırım Yapacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian’ın VC firması Seven Seven Six, kripto oyun projelerine yatırım yapmak için Polygon ile birlikte 200 milyon Dolarlık yatırım fonu açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Polygon ve Alexis Ohanian’ın VC firması Seven Seven Six, 200 milyon Dolarlık bir yatırım fonu açıkladı.
  • Fon, bir Ethereum Katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon üzerine kurulu sosyal medya ve oyun projelerine odaklanacak.

Alexis Ohanian ve Polygon 200 milyon Dolarlık ortak bir yatırım fonu başlattı.

Binance indirim kodu

Ohanian ve Polygon’dan 200 Milyon Dolarlık Fon

Reddit kurucusu Alexis Ohanian’ın VC firması Seven Seven Six ve Ethereum Katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon, merkezi olmayan oyun ve sosyal medya uygulamalarının geliştirilmesine yönelik 200 milyon Dolarlık bir yatırım fonu başlattı. Fonun, özellikle Polygon ağı üzerindeki projelere odaklanacağı belirtildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

İlginç bir şekilde bu, Ohanian’ın Kasım ayının başından bu yana duyurulan ikinci Web3 sosyal medya ve oyun merkezli fonu oldu. Ohanian, geçen ay da önde gelen bir diğer blok zinciri olan Solana ile ortaklaşa 100 milyon Dolarlık bir yatırım fonu başlatmıştı.

Merkezi Olmayan Sosyal Medya ve Oyun Platformları Desteklenecek

Sonuç olarak her iki fonun da merkezi olmayan sosyal medya girişimlerini desteklemede benzer amaçları var gibi görünüyor. Ohanian, blok zinciri odaklı oyunların 200 milyon Dolarlık Polygon fonunun odak noktalarından biri olacağını ayrıca vurguladı.

Ohanian konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Hâlâ Web3’ün ilk günlerindeyiz ve şu anda en belirgin fırsatlar; oyun ve sosyal medya alanlarında. Bu girişim, Polygon’un ölçeklenebilir altyapısı üzerine kurulu oyun ve sosyal medya platformlarına odaklanarak tam da bunu yapacak.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar