18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Reddit’ten Kripto Para Hamlesi: Platformdaki Karma Puanlar, 500 Milyon Yeni Ethereum Tokenine Dönüşebilir!

Önemli Gelişmeler

Reddit mühendisi Rahul, sosyal medya platformunun çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirme çabalarını medya ile paylaştı.

blank

Haberin Özeti

  • Reddit mühendisi Rahul, sosyal medya platformunun çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirme çabalarını medya ile paylaştı.
  • Açıklamalara göre, kullanıcıların karma puanları Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlerine dönüştürülebilir.
  • Bu süreçte 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı ortaya çıkabilir.

Amerikan sosyal medya devi Reddit, yeni işe alınan mühendis Rahul’un açıklamalarına göre, kullanıcıların karma puanlarını Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlerine dönüştürebilir. Bu süreçte 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı ortaya çıkabilir.

blank

Karma Puanlar, Ethereum Tabanlı ERC-20 Tokenlerine Dönüşebilir

Reddit mühendisi Rahul tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Reddit çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirmeye çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Reddit’in Offchain Labs’ın Arbitrum ağı ile kurduğu ortaklık, kullanıcıların tokenize edilmiş topluluk puanlarını depolamak için kullanılacak ayrı bir blok zincirinin oluşturulmasına olanak sağlayacak.

Şu anda, iki subreddit’ten (r/cryptocurrency ve r/FortNiteBR) yaklaşık 80.000 kullanıcının topluluk puanları, Rahul’a göre, “gazsız” işlemler için ölçeklendirilecek olan Arbitrum ağındaki Rinkeby Testnet’e taşınacak.

Ayrıca Reddit toplulukları, ortak alınacak kararlar yoluyla blok zincirlerini çatallama yetkisine de sahip olacak. Rahul, konu ile ilgili, “Hepimiz bunu başardığımızda, 500 milyon Web2 kullanıcısını Web3’e dahil edeceğiz. Tekrar söylememe izin verin: 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı!” ifadelerini kullandı.

Reddit ve Kripto Para

Reddit, Dogecoin (DOGE) yatırımları da dahil olmak üzere bir dizi topluluk odaklı kripto para girişimine ev sahipliği yaptı ve geniş bir kripto topluluğuna hitap etmeye devam ediyor.

Platform, son olarak 22 Ekim’de NFT piyasasının entegrasyonuna yönelik çalışmalar yapacak kıdemli bir mühendis aradığını duyurmuştu.

İlgili Haber:  Bir Bot, Elon Musk Bitcoin ile İlgili Tweet Attığı Zaman BTC Satın Alıyor

Twitter ve TikTok da dahil olmak üzere diğer büyük sosyal medya platformları da kullanıcılarına NFT piyasasına entegre olma fırsatı sağlamaya başladı. Bu gelişmeler de kriptonun ana akım olarak benimsenmesi olasılığının artık çok daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend