26 Mayıs 2022, Perşembe
22.6 C
İstanbul

Reddit’ten Kripto Para Hamlesi: Platformdaki Karma Puanlar, 500 Milyon Yeni Ethereum Tokenine Dönüşebilir!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Reddit mühendisi Rahul, sosyal medya platformunun çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirme çabalarını medya ile paylaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Reddit mühendisi Rahul, sosyal medya platformunun çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirme çabalarını medya ile paylaştı.
  • Açıklamalara göre, kullanıcıların karma puanları Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlerine dönüştürülebilir.
  • Bu süreçte 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı ortaya çıkabilir.

Amerikan sosyal medya devi Reddit, yeni işe alınan mühendis Rahul’un açıklamalarına göre, kullanıcıların karma puanlarını Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlerine dönüştürebilir. Bu süreçte 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı ortaya çıkabilir.

Binance indirim kodu

Karma Puanlar, Ethereum Tabanlı ERC-20 Tokenlerine Dönüşebilir

Reddit mühendisi Rahul tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Reddit çeşitli kripto para girişimleri yoluyla kullanıcı etkileşimini iyileştirmeye çalışıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Reddit’in Offchain Labs’ın Arbitrum ağı ile kurduğu ortaklık, kullanıcıların tokenize edilmiş topluluk puanlarını depolamak için kullanılacak ayrı bir blok zincirinin oluşturulmasına olanak sağlayacak.

Şu anda, iki subreddit’ten (r/cryptocurrency ve r/FortNiteBR) yaklaşık 80.000 kullanıcının topluluk puanları, Rahul’a göre, “gazsız” işlemler için ölçeklendirilecek olan Arbitrum ağındaki Rinkeby Testnet’e taşınacak.

Ayrıca Reddit toplulukları, ortak alınacak kararlar yoluyla blok zincirlerini çatallama yetkisine de sahip olacak. Rahul, konu ile ilgili, “Hepimiz bunu başardığımızda, 500 milyon Web2 kullanıcısını Web3’e dahil edeceğiz. Tekrar söylememe izin verin: 500 milyon yeni kripto para kullanıcısı!” ifadelerini kullandı.

Reddit ve Kripto Para

Reddit, Dogecoin (DOGE) yatırımları da dahil olmak üzere bir dizi topluluk odaklı kripto para girişimine ev sahipliği yaptı ve geniş bir kripto topluluğuna hitap etmeye devam ediyor.

Platform, son olarak 22 Ekim’de NFT piyasasının entegrasyonuna yönelik çalışmalar yapacak kıdemli bir mühendis aradığını duyurmuştu.

İlgili Haber:  Dogecoin, Twitter'daki #DogecoinArmy Trendi ile Birlikte %66 Oranında Yükseldi

Twitter ve TikTok da dahil olmak üzere diğer büyük sosyal medya platformları da kullanıcılarına NFT piyasasına entegre olma fırsatı sağlamaya başladı. Bu gelişmeler de kriptonun ana akım olarak benimsenmesi olasılığının artık çok daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar