Reef Finance, DeFi’yi Daha Kullanıcı Dostu Yapmak İstiyor

Reef Finance, DeFi’yi daha erişilebilir hale getirmek amacıyla, yaklaşık 4 milyon dolarlık bir tohum finansmanı turunu tamamladı.

blank

DeFi alanı karmaşık ve içine girmek zor. Yeni gelenler, sürekli büyüyen bir token ve protokol listesi arasında nereden başlayacaklarını anlamakta zorlanıyorlar.

blank

Reef Finance, bu sektörün yaygınlaşmasını desteklemek için, tohum finansmanı turundan gelen fonları kullanmayı amaçlıyor.

Reef Finance, 3.9 milyon dolarlık bir tohum finansmanı turunu tamamladı. Bu fonlar, şirketin merkezi olmayan finansmanı (DeFi) yeni başlayanlar için daha erişilebilir hale getirme hedefini desteklemek için kullanılacak.

Reef Finance, birden fazla blockchain platformunu destekleyerek, kullanıcıların merkezi ve merkezi olmayan borsalarda işlem yapmalarını sağlıyor. DeFi protokolü Polkadot’un üstünde çalışır ve kullanıcıların varlıklarını ödünç alıp vermelerine, bahis oynamalarına ve madenciliğe izin verir. Ayrıca bunun karşılığında kullanıcılarına ödüller verir. Ancak en önemlisi Reef Finance, DeFi’yi denemek isteyen herkes için tek duraklı bir mağaza hizmeti vermek istiyor.

ReeF mevcut sorunlara çözüm olarak doğdu

Reef Finance’in CEO’su Denko Mancheski, Decrypt’e verdiği demeçte, “Reef, DeFi manzarasındaki mevcut sorunlardan doğdu” dedi. “Yeni kullanıcılar projelerin isimlerini bilmiyorlar, manzaraya girdiklerinde, tam olarak ne öğrenmeleri gerektiğini bilmiyorlar, yeni başlayanlar için çok bunaltıcı” diye ekledi.

Bugün DeFi alanındaki en büyük sorunlardan biri, yeni gelenler için ne kadar karmaşık olduğudur. Sonsuz sayıda token ve protokol, potansiyel kullanıcıların nereden başlayacaklarını bilmelerini zorlaştırır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Mancheski, “beş farklı web sitesine gitmeli, bunları nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz ve manzara süper hızlı hareket ediyor, bu yüzden her gün yeni bir şey ortaya çıkıyor” dedi.

Reef Finance’in amacı; herkesin bu yeni endüstriye erişmesini ve sunulan bazı deneysel projeleri ve tokenleri denemesini çok daha kolay hale getirmektir.

Mancheski, “küresel bir kalkınma topluluğu olarak işimiz karmaşıklıkları soyutlamaktır” dedi ve “teknik bir bakış açısıyla, teknoloji meraklısı olmayan, basit bir kullanıcıyla bütünleşik olma yolunda ilerliyoruz” dedi. Bununla birlikte, DeFi’nin büyük çoğunluğu yüksek işlem ücretlerinden kısmen sorumlu olan Ethereum üzerinde çalıştığından, Reef Finance, tüm protokolleriyle entegre olacaktır. Ancak, Reef Finance diğer blok zincirlerinde DeFi ekosistemlerine daha geniş erişim sağlamak ve gerçekten merkezi olmayan bir ekosistem yaratmak istemektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki tüm içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İçeriklerin hiçbiri yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sitede herhangi bir dijital varlığın alım-satımı tavsiye edilmez. Sitede yer alan içeriklerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi (limenya.com) kullanarak, yukarıdaki sorumluluk reddi beyanını ve hizmet sözleşmesinde yer alan politikaları kabul etmiş olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here