23 Mayıs 2022, Pazartesi
17.7 C
İstanbul

Revolut, Yeni Ofisine Bitcoin ile Ödeme Yapacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bankacılık hizmetleri sunan finansal teknoloji şirketi Revolut’un Dallas, Teksas’taki yeni ABD ofisinde 300 çalışan yer alacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bankacılık hizmetleri sunan finansal teknoloji şirketi Revolut, Dallas, Teksas’ta yeni ABD ofisini açacak.
  • Revolut, yeni ofisini açmak için Bitcoin ile ödeme yapacak.

Bu yaz gerçekleştirdiği bir yatırım turunda 800 milyon Dolar topladıktan sonra İngiltere’de türünün en büyük şirketi haline gelen Revolut, WeWork ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Revolut, Bitcoin ile Ödeme Yapacak

Dahası şirket, yeni ofisi için Bitcoin olarak ödeme yapacağını açıkladı. Ofisinin kurulacağı bölge için tam olarak ne kadar ödeme yapılacağı ise henüz açıklanmadı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dallas Teksas’taki yeni ABD merkezli ofis, Revolut firmasının bugüne kadarki en büyük ofis alanı olacak ve 300 çalışana ev sahipliği yapacak.

Revolut, şirketin bir ödeme yöntemi olarak kripto paraya artan inancının altını çizmek için ofis alanına karşılık Bitcoin ödemesi yapacağını duyurdu. Revolut’tan yapılan açıklamaya göre, kripto para ile ödeme yapmak, işlem için aracı kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve böylece İngiliz firmasını maliyetli uluslararası havale ücretlerinden kurtarmış oluyor.

WeWork, Revolut ve Kripto Para

WeWork, bu yıl Nisan ayında kripto para ödemelerini kabul etmeye başladığını duyurdu. Şirket, bu yeni işlevi için kripto ödeme sağlayıcısı BitPay ile ortaklık yaptığını açıkladı. Amerikan kripto para borsası Coinbase ise kripto para ile bir çalışma alanı inşa etmek için ödeme yapan ilk şirket oldu.

Şubat ayından bu yana Revolut, çalışanlarının çoğuna ofis veya evden çalışma olanakları sunarak kalıcı bir esnek çalışma stratejisi benimsiyor. WeWork ile yapılan ortaklık, aynı zamanda Revolut’un Berlin, Dallas, Dublin, Melbourne, Moskova, Singapur ve New York’taki ofislerinin esnek çalışma alanları olarak yeniden tasarlanmasını da sağlayacak.

İlgili Haber:  Güney Amerika'nın En Büyük E-Ticaret Şirketi Bitcoin İle Ödemeleri Kabul Edecek

Yeni Dallas ofisi, Revolut’un “RevLabs” olarak adlandırdığı “esnek ofis alanlarına” yapılan en son ekleme olarak dikkat çekiyor. RevLabs’ın ofis alanının yaklaşık %70’i, ekip çalışmasını kolaylaştırmak için kullanılacak eğitim ve toplantı alanları, sessiz alanlar ve bilgi alışverişi için kullanılacak çeşitli alanlar içeriyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar