25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Ripple (XRP), EOS, SushiSwap (SUSHI) – Altcoin Fiyat Analizi – 8 Aralık

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

3 Aralık’taki büyük kripto para çöküşünün ardından boğalar son birkaç gündür oldukça etkileyici bir performans sergiliyor. Bunun sonucunda 3 Aralık tarihinde son 46 haftanın en düşük seviyesine gerileyen EOS ve Sushi fiyatları, günlük grafiklerinde çift haneli yükselişler kaydetti.

Binance indirim kodu

Analiste göre XRP, EOS ve Sushi altcoinleri boğa lehine bir tırmanış sinyali verse de bu kripto paraların genel görünümü halen ayı lehine olabilir. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

XRP

XRPUSDT 2021 12 07 16 39 53 2048x898 1

XRP fiyatı 3 Aralık tarihinde, yaşadığı düşüş ile birlikte değerinin yarısından fazlasını kaybetmiş ve son 4 ayın en düşük seviyesine gerilemişti. Buna rağmen 0.76 dolar civarındaki desteklerine tutunan boğalar sayesinde altcoinin fiyatı son 24 saatte %10.7 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.8433 dolardan işlem gördü. Analiste göre bu gelişme ile birlikte 20SMA değerini aşan XRP, kısa vadeli olarak boğa lehine görünüm veriyor olabilir.

RSI göstergesi beş günde orta hat civarına geri dönmeyi başardı. Bununla birlikte analist, DMI göstergesinin kısa vadeli olarak ayı lehine görünmeye devam ettiğini belirtti. Ayrıca analiste göre MACD histogramı sıfır seviyesini aştı ve boğa lehine bir tablo kaydetti.

EOS

EOSUSDT 2021 12 07 16 43 03 2048x898 1

Analiste göre EOS boğaları, 3 Aralık tarihinde 4 aylık bir destek noktası olan 3.65 doları savunamadı ve altcoin fiyatı 2.39 dolara kadar gerileyerek son 46 haftanın en dip seviyesine düştü.

Bununla birlikte EOS, son 24 saatte gösterdiği %12.34’lük yükseliş ile beraber bu yazının yazıldığı anlarda 3.28 dolardan işlem gördü. RSI göstergesi ise 18 puanlık yükseliş sonrası analiste göre güçlü toparlanma sinyalleri veriyor. Ancak analist, DMI göstergesinin yüksek yönelimsel trend ile beraber ayı lehine olduğunu da belirtti. Analiste göre AO göstergesi ise kısa vadeli olarak boğa lehine bir geri dönüş yaşanabileceğine dair sinyal gönderiyor olabilir.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), AAVE, Verge (XVG) - Altcoin Fiyat Analizi - 26 Eylül

SushiSwap (SUSHI)

SUSHIUSDT 2021 12 07 16 23 30 2048x898 1

Kripto para piyasasında yaşanan büyük satış dalgası sonrası SUSHI fiyatı 3 Aralık tarihinde son 46 haftanın en düşük seviyesine gerilemişti. Bu yazının yazıldığı anlarda SUSHI, son 24 saatteki %23.6’lık rallisinin ardından 6.08 dolardan işlem görüyor.

Analiste göre RSI göstergesi keskin bir yükseliş sergilese de orta had civarında zayıflama işaretleri verdi. Bununla birlikte analist, DMI göstergesinde boğa gücünde bir artış sinyali bulunmasına rağmen +DI’ın –DI ile kesişim göstermediğini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend