12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Ripple (XRP), Filecoin (FIL), Stellar (XLM) Fiyat Analizi – 7 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin fiyatının nihayet 50.000 dolar barajını aşmasıyla beraber altcoinler de yükseliş trendine girdi. Ancak bununla birlikte bazı altcoinler ise bağımsız bir şekilde ralliler yaşadı. Filecoin kripto para piyasasında en iyi performans gösteren on altcoinden biri oldu. %26 değer kazanan FIL, bu sayede son ayların rekoruna da erişmiş oldu.

Binance indirim kodu

XRP fiyatı da %6 yükseliş ile pozitif bölgede seyretti. XLM ise %6.2 yükseliş kaydederek 0.428 dolardaki direnç seviyesini test etmeye çalıştı. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatlarını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

XRP

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP son 24 saat içerisinde %6.2’lik bir yukarı yönlü hareket sergiledi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.38 dolardan işlem görüyor. Bu fiyat seviyesiyle birlikte XRP son ayların rekorunu da kırmış oldu. Analizciye göre coin için en yakın direnç noktası 1.42 dolarda bulunuyor ve teknik göstergeler de boğa lehine bir tabloya işaret ediyor.

Awesome Oscillator (AO) göstergesi güçlü yeşil barlar kaydetti. Negatif bir senaryoda ise analizciye göre fiyat tekrardan 1.31 dolara dönebilir ya da coinin haftalık dip noktası olan 1.06 dolar tekrar ziyaret edilebilir.

Filecoin (FIL)

blank

Filecoin, son 24 saatte %26.6 değer kazanmasıyla gerçekten de etkileyici bir performans sergiledi. Bu yazının yazıldığı analrda 113.99 dolardan işlem gören FIL, böylelikle son ayların rekorunu da kırmış oldu. Analizciye göre Filecoin yukarı doğru hareketinde 117.77 dolarda bir direnç ile karşılaşabilir. Analizciye göre teknik göstergeler FIL için boğa lehine gözüküyor.

Samal, bir düzeltme hareketi durumunda FIL fiyatının 97.87 dolara kadar düşebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte analizci, bir önceki rallinin de başladığı seviye olan 82.57 doların bir diğer destek noktası olabileceğini söylüyor.

İlgili Haber:  Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi - 15 Haziran 2021

Stellar (XLM)

blank

XLM fiyatı son 24 saatte %6.1 yükseliş gösterdi. Bu yazının yazıldığı anlarda coin 0.406 dolardan işlem görürken analizciye göre 0.428 dolardaki direncine çok yakın seyrediyor. Bu seviyeye ulaşmasıyla birlikte XLM fiyatı son 3 ayın rekorunu da kırmış oldu. Analizciye göre teknik göstergeler, ralliye yön verenin boğalar olduğuna işaret ediyor.

Analizci, boğa lehine senaryonun gerçekleşmemesi durumunda fiyatların 0.4 dolara kadar düşebileceğini belirtiyor. Bunun altındaki destek noktaları ise 0.381 dolar, 0.346 dolar ve 0.319 dolar. Fiyatın son 4 haftadır bu noktanın altına inmemesiyle beraber 0.319 dolar desteği XLM için önemli bir nokta olma özelliği taşıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar