30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Ripple (XRP), Polkadot (DOT), VeChain (VET) – Altcoin Fiyat Analizi – 6 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Yatay hareket sergileyen birçok altcoin ile birlikte, XRP, Polkadot ve VeChain, grafilerinde yatay hareket sergilerken ufak yükselişler yaşadı. XRP %2.1 değer kazanarak analiste göre en yakın direnci olan 1.14 dolara doğru yola çıktı. Analiste göre Polkadot’un ise teknik göstergeleri ayı lehine bir tabloya işaret etse de altcoin tırmanış yaşadı.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte VeChain ise son 24 saatteki %6.7’lik yükselişi ile etkileyici bir performans sergiledi ve analiste göre en yakın direnç noktasına yakın bir yerden işlem gördü. Analist Anushmita Samal söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

XRP için bir önceki analizi buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

XRP

Bu yazının yazıldığı anlarda 1.05 dolardan işlem gören XRP, son 24 saatte %2.1 yükseliş yaşadı. Analiste göre altcoine ait en yakın direnç noktası 1.14 dolarda, ardından ise 1.18 dolarda yer alıyor. XRP, 4 saatlik grafiğinde 20-SMA çizgisinin üstünden işlem gördü ve Samal’a göre bu durum fiyat momentumunun alıcılar lehine olduğunu gösteriyor.

XRP’ye ait Awesome Oscillator değeri de yeşil sinyal barları sergiledi. CMF değeri ise sermaye akışlarının pozitif olmasıyla beraber orta hattın üstünde seyretti. Analiste göre XRP fiyatı için ilk destek noktası 0.94 dolar civarında bulunurken bunun ardından ise 0.87 dolar geliyor.

Polkadot (DOT)

Polkadot bu yazının yazıldığı anlarda 30.63 dolardan işlem gördü ve son 24 saatte %1.5 yükseliş gösterdi. Analiste göre altcoin için en yakın direnç noktası 33.37 dolarda bulunurken bunun ardından ise 35.12 dolar geliyor.

DOT fiyatı düşüş eğilimine girerse, Samal, kripto para için destek noktalarının ilk olarak 28.95 dolar, bunun ardından ise 25.23 dolarda yer aldığını düşünüyor.

VeChain (VET)

VeChain fiyatı son 24 saatte %6.7 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 0.1099 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin için en yakın direnç noktası 0.1220 dolarda yer alırken bundan sonra ise 0.1376 dolar geliyor.

İlgili Haber:  Binance Coin (BNB), Terra (LUNA), Tron (TRX) - Altcoin Fiyat Analizi - 4 Ocak

RSI değeri ise orta hattın üstünde seyretti ve Samal’a göre alış baskısının halen boğa bölgesinde olduğuna işaret etti. Awesome Oscillator değeri ise son alım satım seansının kırmızı bölgede yer alması itibariyle kırmızı sinyal barları sergiledi.

MACD değeri de histogramında kırmızı barlar kaydetti. Analiste göre bir düşüş senaryosunda altcoin için destek noktaları 0.099 dolar ve 0.0858 dolar seviyelerinde bulunabilir.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar