12 Ağustos 2022, Cuma
20.7 C
İstanbul

Ripple (XRP), Shiba Inu (SHIB), Loopring (LRC) – Altcoin Fiyat Analizi – 13 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Büyük kripto paralar karmaşık sinyaller verirken genel kripto para piyasası ve altcoinler ise geçtiğimiz gün keskin bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte XRP fiyatı 10 Kasım tarihinde son 2 ayın zirvesine yerleşirken Loopring ise aynı gün kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Analist Yash Majithia, XRP, Shiba Inu ve Loopring’i değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Analiste göre XRP ve LRC için kısa vadeli göstergeler alış baskısında bir azalışa işaret ederek bir düzeltme lehine ipuçları verdi. Bununla birlikte Shiba Inu boğaları ise, rekor seviyesinden %37.5 gerileyen SHIB için bazı toparlanma işaretleri gösterdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

XRP

blank

Son 15 gündür XRP fiyatı, yükselen paralel kanalı içerisinde devamlı bir rallinin tadını çıkardı. Dünyanın en büyük yedinci kripto parası XRP, son iki hafta içerisinde yaklaşık olarak %14 getiri sağladı. Dahası, XRP boğaları, altcoin fiyatının en yakın direncini aşmasının ardından bile mola vermedi. Bunun sonucunda da XRP, 10 Kasım tarihinde son 2 ayın zirvesine yerleşti.

Analiste göre, buna rağmen ayılar üst trend çizgisi civarından bir direnç noktası oluşturdu ve fiyat seviyesi kanalları arasına geri döndü. Bu gerileme ile birlikte XRP Fiyatı 20-50 SMA değerlerinin altına indi ve analiste göre kısa vade için ayı lehine bir tablo sergiledi. Şimdi ise analist, boğaların tekrardan 1.22 dolar civarını aşmaya çalışmasıyla birlikte kısa vadeli teknik göstergelerin satıcılar lehine olduğunu düşünüyor. Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı, son 24 saatteki %2’lik kaybıyla birlikte 1.19 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB)

blank

Köpekli coin Shiba Inu, 23 Ekim başlangıçlı olacak şekilde inanılmaz bir yükseliş rallisi gerçekleştirmişti. Altcoinin fiyatı sonraki beş gün içerisinde %200’ün üzerinde arttı ve 28 Ekim tarihinde SHIB, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Bunun ardından ise SHIB fiyatı bir gerileme yaşadı ve en yakın direnç noktasının altına, alçalan bir üçgen formasyonuna geri döndü.

İlgili Haber:  Polkadot (DOT), Shiba Inu (SHIB), Avalanche (AVAX) - Altcoin Fiyat Analizi - 4 Kasım

Rekorundan bu yana SHIB fiyatı %37.5’lik gibi büyük bir kayıp yaşadı. Ancak altcoin fiyatının aylık bazda halen yeşil bölgede bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Shiba Inu, bu yazının yazıldığı anlarda 0.00005345 dolardan işlem görüyor.

Loopring (LRC)

blank

LRC fiyatı 28 Ekim ile 10 Kasım tarihinde %800 gibi devasa bir fiyat rallisi gerçekleştirdi. Boğa gidişatının ardından LRC fiyatı bir keşif moduna girdi ve 10 Kasım tarihinde 3.85 ile yeni bir rekor kırdı. Ayıların karşı atak yapması ile birlikte ise altcoin fiyatı son 24 saatte %13 geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar