27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Ripple (XRP), Solana (SOL), OMG – Altcoin Fiyat Analizi – 11 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son boğa koşusunda XRP fiyatı 9 haftanın zirvesine, OMG fiyatı son 3.5 yılın zirvesine çıktı ve Solana ise kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Ancak analiste göre söz konusu altcoinlerin tamamının teknik göstergeleri satıcılar lehine gözüküyor. Bununla birlikte Solana ise analiste göre düzeltme aşamasından bir toparlanma sinyalleri verdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

XRP

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

27 Ekim tarihinde son 4 haftanın en düşük seviyesini gören XRP, bunun ardından ise boğaların kontrolüne geçti ve boğalar yoğun bir baskı oluşturdu. Bunun sonucunda XRP fiyatı, 14 günlük getiri olarak %12.1 oranını tutturdu ve iki hafta boyunca yükselen bir paralel kanal içerisinde hareket etti.

Altcoin fiyatı en yakın direnç noktası olan 1.2260 doları kırmayı başardı ve 8 Kasım tarihinde son 9 haftanın zirvesine yerleşti. Buna rağmen XRP bir gerileme yaşadı ve trendine uygun şekilde paralel çizgilerinin arasına geri döndü. Bu tarihten bu yana XRP ayıları, boğaların yaptığı baskıya karşı koyuyor ve analiste göre alış baskısında bir azalışa işaret ediliyor. Bu yazının yazıldığı anlarda XRP fiyatı, son 24 saatteki %1.89 düşüş ile beraber 1.2416 dolardan işlem gördü.

Solana (SOL)

blank

Son 5 haftadır SOL fiyatı boğa lehine bir tablo izledi ve paralel kanallarının arasında hareket etti. Ethereum’a rakip olarak görülen SOL, aylık olarak %64.6 ve haftalık olarak ise %64.6 yükseliş kaydetti. Bunun sonucunda altcoinin fiyatı yüksek tepeler oluşturdu ve üst trend çizgisinin üstüne çıkarak 259.99 dolar ile kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı.

Bunun ardından SOL fiyatı, grafiğinde trendine geride dönmesiyle birlikte bir gerileme yaşadı ve üst trend çizgisini tekrar aşamadı. Bu yazının yazıldığı anlarda SOL bir gerileme aşamasında bulunuyor ve 242.53 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Uniswap nedir? Token Takas Borsası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

OMG Network (OMG)

blank

OMG ağının kendi tokeni olan OMG, 27 Ekim tarihinde başlamak üzere %67’lik bir ralli yaşadı ve 6 Kasım tarihinde son 3.5 yılın zirvesine çıktı. Altcoin fiyatı aylık olarak %24.5 ve haftalık olarak ise %9.11 getiri sağladı.

Buna rağmen analiste göre, OMG tokeni için teknik göstergelerin kısa vadede artan satış baskısına işaret etmesiyle birlikte altcoin fiyatı son 24 saatte %2.93 gerileme yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda OMG 15.9315 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar