30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Ripple (XRP), Solana, OMG – Altcoin Fiyat Analizi – 4 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası, bazı altcoinlerin rallilerin yatay hareket sergilemesi, bazılarının ise ralliler yaşaması ile birlikte genel olarak yeşil bölgede seyretti. Analiste göre XRP en yakın direnç noktasını ziyaret edebilir. Solana ise son 24 saatteki %8’lik yükselişi ile etkileyici bir performans sergiledi. Diğer taraftan OMG fiyatı ise yaşadığı %25.40’lık yükseliş ile kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoruna bir adım daha yaklaştı. Analist Anushmita Samal, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki kripto para analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

XRP

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

XRP fiyatı son 24 saatte %2.7’lik bir yükseliş gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.03 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin için en yakın direnç noktası 1.14 dolar civarında yer alıyor. 4 saatlik grafiğinde 20-SMA çizgisinin üstüne çıkan XRP’nin fiyat momentumu Samal’a göre alıcılar lehine gözüküyor.

Analist, mevcut fiyat seviyelerinden yaşanabilecek bir düşüş durumunda XRP için en yakın destek noktasının 0.94 dolarda bulunduğunu belirtirken bunun ardından ise son iki haftanın dip noktası olan 0.87 doların gelebileceğini düşünüyor.

Solana (SOL)

Solana, son 24 saatte yaşadığı %7.90’lık sağlam yükselişinin ardından bu yazının yazıldığı anlarda 171.01 dolardan işlem görüyor. Analiste göre mevcut seviyelerden bir yükseliş yaşanması durumunda SOL fiyatı 188.53 dolar civarında, bunun ardından ise son haftaların zirvesi olan 214.08 dolar bölgesinde bir direnç ile karşılaşabilir.

Analizciye göre SOL fiyatında bir düşüş senaryosu durumunda ise, destek bölgesi 163.74 dolar ile 125.95 dolar arasında bulunuyor. Samal, çok kötü bir senaryoda ise altcoin için, bir aydan uzun bir süre önce işlem gördüğü 93.20 doların destek olabileceğini düşünüyor.

OMG

OMG ağı son 24 saatte %25.40 gibi oldukça yüksek bir tırmanış yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 17.15 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin için en yakın direnç noktası 18.27 dolar civarında bulunuyor. 4 saatlik grafiğinde OMG fiyatı 20-SMA çizgisinin üstüne çıktı. Samal, bu gelişmenin, OMG piyasasında fiyat momentumunun alıcılar lehine olduğunu gösterdiğine inanıyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), Cosmos (ATOM), Chainlink (LINK) - Altcoin Fiyat Analizi - 27 Eylül

Analiste göre bir düzeltme ihtimali ise henüz dışlanmış değil. Böyle bir senaryoda OMG fiyatı kendisini ilk olarak 14.48 dolardaki destek noktasında bulabilir. Buradan bir düşüş durumunda ise Samal, 11.06 dolar ve 8.14 dolarda ek destek bölgeleri bulunduğunu düşünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar