26 Mayıs 2022, Perşembe
17.9 C
İstanbul

River Financial, 50 Yaş Üstü Bitcoin Yatırımcıları İçin Bir Mobil Uygulama Başlattı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Mobil uygulama, 50 yaş üstü yatırımcılar için Bitcoin alım – satım işlemlerini kolaylaştırıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto borsası River Financial bugün iOS için bir mobil platform başlattı.
  • Uygulama, 50 yaş üstü müşteriler için kripto satın almayı kolaylaştırmayı amaçlıyor.
  • River Financial, bunun kriptoya dair “geleneksel” bir banka gibi çalıştığını söylüyor.

Cep telefonlarından Bitcoin satın almanın bir yolunu arayan boomerlar şimdi başka bir seçeneğe sahipler. Yüksek net değere sahip bireyler için tasarlanan yeni kripto borsası River Financial bugün iOS için bir mobil platform başlattı.

Binance indirim kodu

50 Yaşını Aşkın Bitcoin Tutkunları Rahatça Kullanabilir

50 yaşını aşkın yatırımcılar, söz konusu uygulama sayesinde daha kolay kripto alım – satımı gerçekleştirebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

River Financial, geleneksel bir banka gibi ancak kripto ile çalıştığını söyleyen bir şirket. 2019 yılında firma, Polychain ve Castle Island Ventures’ın yatırımlarını içeren bir tohum fonu turunda 6 milyon Dolar topladı. Şirket, geleneksel finansal kurumlarla aynı hizmeti isteyen yaşlı yatırımcılara hitap ettiğini iddia ediyor.

Mobil uygulama, halihazırda telefonlar için popüler platformlara sahip büyük borsalarla rekabet içerisine girecek: Coinbase, Kraken ve Binance. Ancak River Financial, kendi uygulamalarına kayıt olmanın ve kripto para alım – satım işlemlerinin rakiplerinden daha hızlı olacağını ifade etti.

“Yaşlı Yatırımcılar Bitcoinle Her Zamankinden Daha Çok İlgileniyor”

River’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Alex Leishman şunları söyledi: “Mobil form faktörünün kullanılmayan muazzam bir potansiyeli olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize üst düzey bir mobil deneyim sunmak için büyük yatırım yapıyoruz.”

Leishman, ayrıca, “Mobil cihazlara öncelik veren tasarım stratejimizle yüksek teknolojili ve kaliteli finansal hizmetlerin sınırlarını zorlamaktan heyecan duyuyoruz.” diye ekledi.

Uygulama şu anda yalnızca iOS’ta kullanılabiliyor. Ayrıca Apple’ın yüz kimliği gibi güvenlik özellikleri de uygulamayı destekliyor.

İlgili Haber:  Japonya'nın Yeni Başbakanı Suga Bitcoin Hakkında Ne Düşünüyor?

River, uygulamanın hemen başlatıldığını çünkü her zamankinden daha fazla boomer kullanıcının mobil öncelikli ürünleri kullandığını ifade etti. River Financial yetkilileri, ayrıca son aylarda birçok eski yatırımcının hisse senedi ve tahvillere alternatif olarak Bitcoin’e yöneldiğini vurguladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar