8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.5 C
İstanbul

Robinhood, Kendi Kripto Para Cüzdanını Ocak Ayında Piyasaya Sürüyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para ve hisse senedi ticareti uygulaması Robinhood, kripto para cüzdanının beta sürümünü Ocak 2022’den itibaren kullanıma sunmayı planlıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para ve hisse senedi ticareti uygulaması Robinhood, kripto para cüzdanının beta sürümünü Ocak 2022’den itibaren kullanıma sunmayı planlıyor.
  • Robinhood’un yeni kripto para cüzdanı, kullanıcıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve diğer pek çok tokeni yatırmalarına ve çekmelerine olanak sağlayacak.

Robinhood’un yeni kripto para cüzdanı, kullanıcıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve diğer pek çok tokeni yatırmalarına ve çekmelerine olanak sağlayacak.

Binance indirim kodu

Robinhood’un Kripto Para Cüzdanı Ocak Ayında Piyasaya Çıkacak

Kripto para ve hisse senedi ticareti uygulaması Robinhood, kripto para cüzdanının beta sürümünü Ocak 2022’den itibaren kullanıma sunmayı planlıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Robinhood, geçtiğimiz gün yayınladığı duyuruda, şu anda kripto para cüzdanı için bekleme listesinde yer alan on binlerce kullanıcının Ocak ortasından itibaren beta sürüme erişebileceğini belirtti. Ticaret uygulaması, 1.6 milyondan fazla insanın Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve diğer tokenlerde hizmet verecek olan cüzdan uygulaması için kayıt yaptırdığını vurguladı.

Beta Sürümü Güvenlik Odaklı Olacak

Ticaret uygulaması, Eylül ayında ilk duyurulmasından bu yana kripto para cüzdan özelliğini test ediyor. Robinhood’un operasyondan sorumlu başkanı Christine Brown’a göre, beta sürümü büyük ölçüde “güvenlik” odaklı olacak

Brown konu ile ilgili açıklamasında, “Bazıları 2021 için kripto paranın ana akım hale geldiği yıl tanımlamasını yapsa da; çoğu insan kripto paralarda ve blok zincirinde gerçekte neler olduğunu bilmiyor. Cüzdanların piyasaya sürülmesiyle, ilk kez çok çeşitli yatırımcıları kripto dünyasına davet ediyoruz ve böylesine önemli bir rol oynamaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber:  Robinhood CEO'su SEC'i Modası Geçmiş Ticaret Kurallarını Revize Etmeye Çağırıyor

Son olarak Robinhood’un (HOOD) Nasdaq’taki hisse fiyatı, son duyurudan etkilenmemiş gibi görünüyor. İlk olarak Temmuz ayında halka arz edilen hisse senedi, 4 Ağustos’ta tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 70.39 Dolara ulaştı. Ancak HOOD o tarihten bu yana neredeyse %75 değer kaybetti ve mevcut 17.03 Dolar seviyesine geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar