9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Robinhood’un Kripto Cüzdanına Kayıt Yaptırmak İçin 1 Milyondan Fazla İnsan Sıraya Girdi

Önemli Gelişmeler

Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev, firmanın kripto cüzdanı için bekleme listesindeki insan sayısının 1 milyonu geçtiğini açıkladı.

blank

Haberin Özeti

  • Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev, firmanın kripto cüzdanı için bekleme listesindeki insan sayısının 1 milyonu geçtiğini açıkladı.
  • Robinhood, Temmuz ayında halka açık bir şirket haline geldi.
  • Platform, o zamandan beri kripto paraya çok daha yoğun bir ilgi gösteriyor.

Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev’e göre, kripto para artık hayatımızın önemli bir parçası olarak kalıcı olacak.

blank

Kripto Cüzdanına 1 Milyondan Fazla İnsan Kayıt Olacak

Tenev, “Kripto para kesinlikle bir varlık sınıfı olarak kalıcı olmak için burada; kullanım kolaylığı ve küresel doğası ise onu sadece ABD’de değil, tüm dünyada birçok insan için çekici hale getirdi.” dedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Robinhood CEO’su ayrıca platformun kripto cüzdanı bekleme listesinin “şu anda 1 milyondan fazla insan” kaydettiğini ve bu durumun, “işi büyütmeye devam etmek için bir fırsat” olduğunu söyledi.

Robinhood’un Kripto Para ile İlişkisi

Robinhood, Temmuz ayında halka açık bir şirket haline geldi. Platform, o zamandan beri kripto paraya çok daha yoğun bir ilgi gösteriyor.

Robinhood’ın ikinci çeyrek kazanç raporu, platformdaki hesapların %60’ından fazlasının belirtilen üç aylık süreçte kripto para ticareti yaptığını ortaya koydu.

Kazanç raporu ayrıca, yeni kullanıcıların hisse senetleri ticareti yerine kripto para ticaretini daha yoğun olarak tercih ettiklerini gösterdi.

Bu yazın başlarında yaptığı bir açıklamada Tenev, “kripto topluluğunda yoğun bir coşku” olduğunu kabul etmiş ve şirketin “kripto cüzdanı” geliştirme planlarına yönelik ilk sinyallerini vermişti.

Tenev, son olarak yaptığı açıklamada ise özellikle Dogecoin topluluğunun cüzdanlara erişim sağlamakla ilgilendiğini ve şirketin de “müşterilere bu imkanı sunmaktan heyecan duyduğunu” dile getirdi.

İlgili Haber:  BitFlyer, Bitcoin Erişimini Kolaylaştırmak için PayPal ile Entegre Oluyor

Bitcoin’in Robinhood tarafından sunulan en popüler kripto para olup olmadığına yönelik bir soru sorulduğunda ise Tenev, “BTC ile ilgili bir dizi faaliyetimiz olacak.” dedi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend