5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Robinhood’un Kripto Cüzdanına Kayıt Yaptırmak İçin 1 Milyondan Fazla İnsan Sıraya Girdi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev, firmanın kripto cüzdanı için bekleme listesindeki insan sayısının 1 milyonu geçtiğini açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev, firmanın kripto cüzdanı için bekleme listesindeki insan sayısının 1 milyonu geçtiğini açıkladı.
  • Robinhood, Temmuz ayında halka açık bir şirket haline geldi.
  • Platform, o zamandan beri kripto paraya çok daha yoğun bir ilgi gösteriyor.

Robinhood CEO’su ve kurucu ortağı Vlad Tenev’e göre, kripto para artık hayatımızın önemli bir parçası olarak kalıcı olacak.

Binance indirim kodu

Kripto Cüzdanına 1 Milyondan Fazla İnsan Kayıt Olacak

Tenev, “Kripto para kesinlikle bir varlık sınıfı olarak kalıcı olmak için burada; kullanım kolaylığı ve küresel doğası ise onu sadece ABD’de değil, tüm dünyada birçok insan için çekici hale getirdi.” dedi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Robinhood CEO’su ayrıca platformun kripto cüzdanı bekleme listesinin “şu anda 1 milyondan fazla insan” kaydettiğini ve bu durumun, “işi büyütmeye devam etmek için bir fırsat” olduğunu söyledi.

Robinhood’un Kripto Para ile İlişkisi

Robinhood, Temmuz ayında halka açık bir şirket haline geldi. Platform, o zamandan beri kripto paraya çok daha yoğun bir ilgi gösteriyor.

Robinhood’ın ikinci çeyrek kazanç raporu, platformdaki hesapların %60’ından fazlasının belirtilen üç aylık süreçte kripto para ticareti yaptığını ortaya koydu.

Kazanç raporu ayrıca, yeni kullanıcıların hisse senetleri ticareti yerine kripto para ticaretini daha yoğun olarak tercih ettiklerini gösterdi.

Bu yazın başlarında yaptığı bir açıklamada Tenev, “kripto topluluğunda yoğun bir coşku” olduğunu kabul etmiş ve şirketin “kripto cüzdanı” geliştirme planlarına yönelik ilk sinyallerini vermişti.

Tenev, son olarak yaptığı açıklamada ise özellikle Dogecoin topluluğunun cüzdanlara erişim sağlamakla ilgilendiğini ve şirketin de “müşterilere bu imkanı sunmaktan heyecan duyduğunu” dile getirdi.

İlgili Haber:  Yeni Dogecoin mi? Ethereum Classic Fiyatı Rekor Seviyeye Yükseldi

Bitcoin’in Robinhood tarafından sunulan en popüler kripto para olup olmadığına yönelik bir soru sorulduğunda ise Tenev, “BTC ile ilgili bir dizi faaliyetimiz olacak.” dedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar