7 Aralık 2022, Çarşamba
12.7 C
İstanbul

Robinhood’un Kripto Planları Gelişmeye Devam Ediyor: Şirket Yöneticisinden DeFi ve NFT Açıklaması

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Robinhood Kripto COO’su Christine Brown, şirketin yakında çıkacak olan kripto cüzdanı ile ilgili, “Müşterilerin, kripto ekosisteminde bir şeyler yapmasına yardımcı olmaya yönelik ilk adımımız.” ifadelerini kullandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Robinhood Kripto COO’su Christine Brown, şirketin kripto para planları ile ilgili açıklamalar yaptı.
  • Brown, şirketin ilerleyen süreçte DeFi ve NFT piyasalarına da dahil olabileceğinin sinyallerini verdi.

Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Robinhood, Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi kripto paraların platformdan çekilmesine olanak sağlamak için önümüzdeki ay bir bekleme listesi başlatacağını ve tüm kullanıcıların 2022’nin başına kadar kripto paraları uygulama dışına taşıma imkanına erişebileceğini duyurdu.

Binance indirim kodu

Robinhood, Kripto Para Transferlerini Başlatıyor

Robinhood Kripto COO’su Christine Brown konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kullanıcılarımızın sahip oldukları kriptoyu almalarını, isterlerse uygulamadan çıkarmalarını ve daha geniş bir kripto ekosistemi içinde kullanmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, tek bir platformda konsolide etmek isteyen kullanıcıların Robinhood’a gelmelerini, komisyonsuz ticaret yapmalarını ve uygulamamızda sahip olduğumuz tüm avantajlardan yararlanmalarını da kolaylaştırmış oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

DeFi ve NFT Piyasası ile İlgili Açıklamalar

Brown, ayrıca, “Müşterilerimize daha fazla fırsat vermeyi çok isteriz. Bu, kriptoyu sadece bir yatırım varlığı değil, onların hayatlarında bir yardımcı program yapar.” diye ekledi. Şirket COO’su, Mayıs ayında yaptığı açıklamada da stake etme, borç verme ve diğer merkezi olmayan finans araçlarının Robinhood stratejileri açısından göz önünde bulundurulduğunu söylemişti.

Brown ayrıca, tüketici talebi bunu garanti ettiği takdirde platformun NFT ticaretini de sistemine ekleyebileceğini ima etti. COO, konu ile ilgili “Hiçbir komisyon ücreti ödemeden token almak istiyorsanız; bir NFT satın alın, bunu destekleyeceğiz.” dedi.

Brown, uygulamaya içine ve dışına kripto para aktarma seçeneği eklendiğinde bile müşterilerinin, Robinhood’da ticaret yapmaya devam etmesini beklediklerini belirtti. Brown, Robinhood’un birçok insanın kripto denemesi için “ilk yeri” olduğunun ve hâlâ diğer borsalara nazaran işlem yapmanın çok ucuza mal olduğunun altını çizdi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar