25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Şaka Coinleri Dogecoin ve Shiba Inu Fiyatı Toparlanmaya Başladı

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son güncelleme: 2 hafta önce

Binance indirim kodu

Tüm kripto para piyasası yeni yıla çöküşle girmişti. Bitcoin ve Ethereum’la birlikte bugün kripto paralarda toparlanma kaydedildi. Şaka coinleri Doge ve Shiba Inu ise çift haneli toparlanma gösterdi.

Binance indirim kodu

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) -piyasanın en popüler iki şaka coini- son 24 saat içinde %12’nin üzerinde ralli yaparak kripto para piyasasında en çok artış gösteren coinler oldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

DOGE gün içinde ise %13.3 arttı ve bu haber girildiği esnada 0.168 dolardan işlem görüyordu.

SHIBA INU da %12.3 artarak 0.00003085 dolara ulaştı.

Her iki coin de şu anda sırasıyla 23.2 milyar dolar ve 17.7 milyar dolar ile piyasa değerine göre 12. ve 13. en büyük kripto para birimleri.

Balinalar Doge ile Shib’i dipten topluyor

DOGE ve SHIB’de görülen bu güçlü kazançlar, kısmen balina olarak da adlandırılan ve son günlerde her iki coini biriktiren büyük token sahiplerinden kaynaklanıyor olabilir.

Dogecoin balinalarını takip eden “Dogecoin Whale Alert” verilerine göre, Perşembe günü erken saatlerde yaklaşık 1 milyar dolar değerinde Dogecoin (5.8 milyar DOGE’nin üzerinde) hareket etti.

doge alert

Bu işlemden birkaç saat önce, Dogecoin blok zincirinde yaklaşık 900 milyon dolar (5.2 milyar DOGE’den fazla) değerinde başka bir işlem kaydedildi. Fonlar birden fazla cüzdandan tek bir bilinmeyen cüzdana aktarıldı.

Bu arada, Cuma sabahı WhaleStats hesabının haberine göre, SHIB, 1.000 Ethereum veya daha fazlasını tutan balina cüzdanları arasında USD değeri açısından tekrar en büyük token pozisyonunu yakaladı.

SHIB, en son geçen yıl Aralık ayının sonundaydı sıralamada en üste çıkmıştı.

shib whale

Dogecoin fiyatında bugün yaşanan artışa rağmen, Doge Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.731 dolarda %76.5 değer kaybetti ve SHIB, Ekim ayında 0.00008616 dolarlık rekor seviyeye ulaştığından beri %62.7 düştü.

İlgili Haber:  Tesla Bitcoin Yatırımından 101 Milyon Dolar Kâr Ettiğini Açıkladı

Bakalım 2022 şaka coinler için neler getirecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend