26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Samsung Televizyonlara NFT Desteği Geliyor: Peki Nasıl?

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Samsung’un 2022 MICRO LED, Neo QLED ve The Frame televizyon ürünleri, NFT teknolojisini de destekleyecek.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Elektronik devi Samsung, 2022 TV serisine ekran tabanlı bir gezgin ve bir NFT pazar yeri toplayıcısı da dahil olmak üzere çeşitli NFT özellikleri ekledi.
  • Teknoloji devinin 2022 MICRO LED, Neo QLED ve The Frame televizyon ürünleri bu NFT teknolojisini destekleyecek.

Elektronik devi Samsung, 2022 TV serisine ekran tabanlı bir gezgin ve bir NFT pazar yeri toplayıcısı da dahil olmak üzere çeşitli NFT özellikleri ekledi.

Binance indirim kodu

Samsung’dan NFT Endüstrisine Destek

Güney Koreli elektronik üreticisi tarafından yapılan basın açıklamasında, “2022’de Samsung, dünyanın ilk TV ekran tabanlı NFT gezgini ve pazar yeri toplayıcısını piyasaya sürecek.” ifadeleri kullanıldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

NFT pazar yeri toplayıcısı, Samsung’un MICRO LED, Neo QLED ve The Frame TV serileri aracılığıyla “dijital sanat eserlerini keşfetmek, satın almak ve takas etmek için entegre bir platform” olarak hizmet verecek.

Samsung konu ile ilgili duyurusunda, “NFT’lere olan talebin artmasıyla, günümüzün parçalı görüntüleme ve satın alma ortamına bir çözüm ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştı.” ifadelerini kullandı.

Söz konusu TV’ler ayrıca akıllı “kalibrasyon” desteği de içerecek ve NFT yaratıcılarının ekran ayarları için önceden belirlenmiş değerler oluşturmasını sağlayacak Akıllı TV’ler bu ekran ayarlarını ön ayarlara uyacak şekilde otomatik olarak ayarlayacak.

NFT Piyasası Büyümeye Devam Edecek

NFT ticaret hacmi 2021’in üçüncü çeyreğinde 10 milyar Doları aşarak bir yılda %38000’lik oldukça başarılı bir performans sergiledi. Bu süreçte özellikle de dijital sanatçı Beeple’ın 69 milyon Dolarlık NFT satışı gibi sanat eseri odaklı NFT’ler piyasanın yükselişine öncülük etti.

İlgili Haber:  Burger King, NFT Kampanyası Başlatıyor: İşte Detaylar

Görünen o ki NFT endüstrisi 2022 yılında çok daha farklı alanlarda karşımıza çıkacak ve hayatımıza entegre olacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend