25 Mayıs 2022, Çarşamba
25.6 C
İstanbul

Sermaye Altından Akarken Kripto Fonları Rekor Seviyeye Yakın Girişler Görüyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Piyasa veri toplayıcısı CoinShares tarafından yayımlanan yeni bir rapor, son zamanlarda yaşanan rekor altın çıkışları esnasında kripto dünyasına yönelik girişlerin yükseldiği gerçeğini ortaya koydu. 

Binance indirim kodu

7 Aralık’ta yayımlanan raporda, altın yatırım ürünlerinden son dört haftada 9.2 milyar dolarlık rekor çıkışlar yaşandığı ve buna rağmen BTC ürünlerinin 1.4 milyar dolarlık giriş kaydettiği belirtildi. 

Binance indirim kodu

ETH2 Aşama 0 son derece önemli yatırımlar sağladı 

Birleşik kripto fonu sektörü, son iki haftada 429 milyon dolarlık rekor girişler gördü ve Ethereum fonları, 1 Aralık’ta Beacon Chain’in piyasaya sürülmesiyle Eth2’nin 0. aşamasının tamamlanmasının ardından önemli yatırımlar çekmeye başladı.  

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Kripto yatırım ürünlerinde kilitli olan sermayenin %14’ünü temsil etmesine rağmen geçen haftanın sermaye akışlarının %20’si veya 87 milyon dolarının, Ethereum’a maruz kalma imkanı sunan fonlara yatırıldığı görüldü. 

Grayscale Investments yaklaşık 15 milyar dolar değerinde kripto para yönetiyor 

Rapor, şu anda Grayscale Investments’ın %83’ünden fazlasını temsil ettiği kripto yatırım ürünleri kapsamında toplam 14.9 milyar doların yönetilmekte olduğu tahmininde bulundu. 

CoinSharesGrayscale’in geçen hafta 336 milyon dolardan fazla yatırım aldığını öne sürdü. Öte yandan ETC Issuance, 19 milyon dolarlık girişle kripto sağlayıcıları arasında ikinci sırada yer aldı ve onu 13 milyon dolar ile 21Shares izledi. 

Geçen ay kripto sektörüne %0.4’lük giriş gerçekleşti

Son fiyat hareketleri, sektörün yönetim altındaki birleşik varlıklarının aylık girişlerle temsil edilen yüzdesinin, şimdiye kadarki en yüksek ikinci seviyeye ulaştığı gerçeğini ortaya koydu. Yalnızca Bitcoin’in 2020 yarılanmasına giden yükselişte tespit edilen giriş miktarıyla geride kaldığı görüldü. 

Geçen ayın girişleri, sektörün toplam yönetim altındaki değerlerinin yaklaşık %0.4‘ünü temsil ettiği belirtildi. 

İlgili Haber:  Ethereum 2.0'daki Kilitlenmiş ETH Miktarı 2 Milyon’a Ulaştı

Bu yıl sektörde 4.8 milyar dolardan fazla kripto paranın aktığı tespit edilirken bu miktarın, bu yılın yatırım ürünlerine taşınan 45.7 milyar doların sadece %10.5’ine denk geldiği kaydedildi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar