11 Ağustos 2022, Perşembe
24.6 C
İstanbul

Ünlü Shiba Inu Balinası, Bu Altcoinden Yüklü Satın Alım Yaptı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

Balina yatırımcılar listesinde dördüncü sırada yer alan “Light” isimli bir kripto para balinası, portföyünü Smooth Love Potion (SLP) ile genişletti. Buna rağmen balinanın cüzdanında ABD doları cinsinden en büyük payı Shiba Inu (SHIB) oluşturuyor.

Binance indirim kodu

Ünlü Shiba Inu Balinası 2.8 Milyon Değerinde Smooth Love Potion (SLP) Tokeni Satın Aldı

WhaleStats tarafından kısa bir süre önce paylaşılan Tweet’e göre, dünyanın en büyük dördüncü SHIB yatırımcısı, 2.815.687 milyon dolara tekabül eden 93.360.440 adet SLP tokeni satın aldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SLP, Coin Market Cap verilerine göre dünyanın en büyük kripto paraları arasında 446. sırada yer alıyor ve bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte %2 değer kaybetmesinin ardından 0.03008 dolardan işlem görüyor. Söz konusu altcoinin toplam piyasa değeri 96.451.213 dolar civarında bulunuyor ve son 24 saatteki işlem hacmi de 103.339.910 dolar seviyelerinde konumlanıyor.

Buna rağmen WhaleStats tarafından sağlanan veriler dikkatli incelendiğinde, “Light” adındaki bu balinanın cüzdanının halen büyük oranda Shiba Inu’dan oluştuğunu görüyoruz. Balinanın cüzdanını %36.56 oranında SHIB oluşturuyor ve cüzdanda değeri 1.3 milyar dolar civarında olan Shiba Inu tokeni bulunuyor.

Söz konusu balina MATIC, USDT, WBTC, BUSD ve diğer birçok coine de sahip. Balinanın cüzdanındaki ERC-20 tabanlı kripto paraların toplam değeri ise 2 milyar dolar civarında seyrediyor.

Bu ayın başlarında aynı balina, 5 milyon dolar değerinde SHIB tokenini de bünyesine katmıştı. Bunun ardından ise 21 Aralık tarihinde “Tsunade” isimli diğer balina, Coinone 2 adlı borsa cüzdanından 34 milyar adet SHIB tokeninden oluşan devasa bir satın alım yapmıştı.

Etherscan’den elde edilen verilere göre bu balina, Aralık ayında 163.2 milyar adetlik dört Shiba Inu tokeni satın alımı daha gerçekleştirmişti. Bu tokenlerin ABD doları cinsindan değeri ise 1 milyon dolar civarına tekabül ediyor. Buna rağmen bu balinanın cüzdanındaki coinlerin en büyük odağı ise Dogecoin olarak görülüyor. Bunun ardından ise USDT, SHIB ve ETH geliyor.

İlgili Haber:  NFT Oyunu Axie Infinity’deki Güncellemenin Ardından SLP Fiyatı %74 Oranında Yükseldi!

Bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu, Coin Market Cap’in piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto paraları arasında 13. sıradaki yerini geri almışa benziyor. Bu yazının yazıldığı anlarda 0.00003579 dolardan işlem gören altcoin, son 24 saatte yaklaşık olarak %4 değer kazandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar