8 Ağustos 2022, Pazartesi
26.7 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB), Bitcoin Cash (BCH), The Sandbox (SAND) – Altcoin Fiyat Analizi – 6 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Kripto para piyasası ve altcoinler son 24 saatte karmaşık sinyaller verdi. Analiste göre Shiba Inu, kısa vadeli teknik göstergelerinin geçtiğimiz gün gösterdiği üzere, hafta boyunca ayı lehine ipuçları verdi. BCH ise, analiste göre göstergelerinin hafifçe boğalar lehine olması dolayısıyla toparlanma işaretleri gösterdi. Analist Yash Majithia, söz konusu coinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu (SHIB)

blank

Köpekli coinlerden biri olan SHIB, 23 Ekim tarihinde boğa lehine bir dizi hareket gerçekleştirmişti. Bunun sonucunda da altcoin, 28 Ekim tarihinde 0.0000887 dolar ile kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmıştı. Ardından ise SHIB, bir düzeltme yaşadı.

Geçtiğimiz hafta boyunca SHIB fiyatı, haftalık olarak yaklaşık %34 değer kaybetmesiyle beraber bir düşüş trendi içerisinde seyretti. SHIB ayıları, direnç noktasını aşmak için yoğun çaba sarf etti ve 0.0000445 dolardan bir destek oluşturdular.

Coinin yatırımcılarının satış yapması sonucunda, SHIB piyasası, geçtiğimiz gün işlem hacmi olarak %40 artış yaşadı. Bununla birlikte SHIB, analiste göre kısa vadeli teknik göstergelerinin ayılar lehine olması sonucunda fiyatında son 24 saatte %15’lik bir düşüş sergiledi. Bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu, 0.00004768 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Cash (BCH)

blank

21 Ekim tarihinde son 6 haftanın zirvesine oturan Bitcoin Cash, 27 Ekim tarihinde yaşadığı düşüş ile birlikte 534.2 dolara kadar gerilemiş ve son 26 günün en alt seviyesine yerleşmişti. Bunun ardından ise, BCH boğalarının devreye girmesi ile birlikte altcoin fiyatı haftalık olarak %5 getiri sağladı.

Analiste göre BCH ayıları, 653 dolar bandında bir direnç hattı oluşturdular. Bitcoin Cash, bu yazının yazıldığı anlarda 603.5 dolardan işlem görüyor. Analiste göre coine ait kısa vadeli teknik göstergeler, satıcıların gücünde hafif bir azalmaya işaret ediyor.

İlgili Haber:  Atari Token'in Satışları Kasım Ayında Bitcoin.com Üzerinden Başlayacak

The Sandbox (SAND)

blank

Ethereum tabanlı bir oyna-kazan metaverse oyun platformu olan SAND, aylık olarak %235 ve haftalık olarak %135.63 yükseliş gibi inanılmaz bir performans sergiledi. Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesiyle birlikte bu altcoin de boğa lehine hareketler yaptı. 3 Kasım tarihinde kripto para, yatırım turunu tamamlamasının hemen ardından kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı.

SAND fiyatı son 24 saatte %8.7’lik bir düşüş gösterdi ve analiste göre altcoinin kısa vadeli teknik göstergeleri bir düzeltme lehine yorumlanabilir. Bu yazının yazıldığı anlarda SAND fiyatı 2.71 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar