15 Ağustos 2022, Pazartesi
23.6 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB), Bitcoin Cash (BCH), Uniswap (UNI) – Altcoin Fiyat Analizi – 29 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para ve altcoin piyasasının canlanmaya başlamasıyla beraber Shiba Inu fiyatı da büyük bir yükseliş kaydederek kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Bununla birlikte Bitcoin Cash ve Uniswap ise grafiklerindeki düşüş hareketine devam etti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Shiba Inu (SHIB)

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SHIB fiyatı 0.0000887 dolar ile yeni bir rekor kırdı ve son bir haftadaki %140’lık yükselişi ile piyasa gözlemcilerini şoka uğrattı. Şaka coini, bu denli boğa lehine olan fiyat performansını 23 Ekim tarihinde birden fazla kripto para borsasında listelenmesinin ardından yaşadı. Bu yazının yazıldığı anlarda 380.000 kişi, SHIB tokeninin Robinhood üzerinde listelenmesi için imza verdi.

Buna ek olarak söz konusu ralli, SHIB’in DeFi ekosistemine genişleyerek “Shiboshi” adlı bir NFT koleksiyonunu yayınlanmasıyla da genişledi. Token fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %20’lik yükselişi ile beraber 0.00006938 dolardan işlem görüyor. Analiste göre altcoin 0.00005694 dolarda bir destek bulabilir.

Bitcoin Cash (BCH)

blank

BCH fiyatı 21 Ekim tarihinde son altı haftanın zirvesine çıkmasının ardından analiste göre bir fiyat düzeltmesi yaşanmasıyla beraber altcoin boğaları güçlerini kaybetmişe benziyor. Analist, boğaların 548 dolardaki destek noktasında direnirken ayıların ise sürekli olarak bir baskı oluşturduğunu düşünüyor. BCH fiyatı son 24 saatte %7 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 566.9 dolardan işlem gördü.

Altcoine ait RSI değerinin de aşırı satış bölgesinde olmasıyla beraber piyasadaki satış baskısının yüksekliği vurgulandı. Buna rağmen analist, RSI değerinin yukarı yönlü bir hareket içerisinde olduğunu düşünüyor. MACD histogramı ve Awesome Oscillator (AO) göstergesi de sıfır çizgisinin altında kalarak analiste göre piyasadaki satıcıların baskınlığına işaret etti. Bununla birlikte AO göstergesi yeşil barlar sergiledi ve MACD histogramı da orta hatta yaklaştı, analist bu verilerin kısa vadeli olarak bir pozitif momentuma işaret edebileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Bitcoin (BTC), Tron (TRX), Terra (LUNA) - Altcoin Fiyat Analizi - 29 Kasım

Uniswap (UNI)

blank

Son bir haftadır UNI fiyatı en yakın destek noktası olan 23.41 dolar ile en yakın direnç noktası olan 28.45 dolar arasında seyretti. 27 Ekim tarihinde son 51 günün zirvesine çıkan altcoin fiyatı için bu aşamadan sonra ayılar bir müdahalede bulundu ve direnç noktasının aşılmamasına neden oldu. UNI fiyatı son yedi günde %8’lik bir gerileme yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 24.89 dolardan işlem gördü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar