4 Temmuz 2022, Pazartesi
20.3 C
İstanbul

Shiba Inu Etkisi: Coinbase, Apple Uygulama Mağazasında 1 Numaraya Yükseldi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Shiba Inu etkisi mi? Kripto borsası Coinbase’in mobil uygulaması, ABD’deki en popüler ücretsiz uygulama olarak Apple Uygulama Mağazasında bir kez daha zirveye yerleşti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto borsası Coinbase’in mobil uygulaması, ABD’deki en popüler ücretsiz uygulama olarak Apple Uygulama Mağazasında 1 numaraya yükseldi.
  • Coinbase’in Haziran 2014’te piyasaya sürülen iOS uygulaması, son 48 saat içindeki indirmelerde ani bir artış yaşadı ve bugüne kadar toplam 1.5 milyon indirme kaydetti.

Coinbase’in mobil uygulaması şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Apple uygulama mağazasında TikTok, YouTube ve Instagram’dan daha çok kullanılıyor.

Binance indirim kodu

Coinbase En Popüler Ücretsiz iOS Uygulaması Oldu

Bir başka popüler kripto borsası olan Crypto.com’un mobil uygulaması da aynı sıralamada ilk 10 içinde yer alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Coinbase’in Haziran 2014’te piyasaya sürülen iOS uygulaması, son 48 saat içindeki indirmelerde ani bir artış yaşadı ve bugüne kadar toplam 1.5 milyon indirme kaydetti. 26 Ekim Salı günü Coinbase, Apple’ın ABD App Store’daki en popüler 11. uygulaması idi.

SensorTower’dan gelen veriler ayrıca, Coinbase’in şu anda Google Play Store’daki en popüler ikinci uygulama olduğunu gösteriyor. Aynı sıralamada Square’in Cash App uygulaması 5. sırada ve Crypto.com’un mobil uygulaması da 7. sırada yer alıyor.

Shiba Inu Etkisi

Coinbase’i 2012 yılında Brian Armstrong ile birlikte kuran Fred Ehrsam ise uygulamanın ilk günlerini hatırlatarak geçmişten günümüze bir yolculuk hikayesi paylaştı.

Ehrsam, Twitter’daki paylaşımı ile birlikte yaptığı açıklamada “Nasıl başladı… Nasıl gidiyor…” diye yazdı.

Coinbase’in Apple uygulama mağazasında en üst sıraya yükselişi, Eylül ayı başında borsada kullanıma sunulan Shiba Inu (SHIB) tokeninin tarihi fiyat yükselişi ile aynı zamana denk geliyor. Ethereum blok zinciri tabanlı kripto para SHIB, son günlerde olağanüstü bir fiyat artışı yaşadı ve Perşembe günü sabah saatlerinde ise tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaştı.

İlgili Haber:  15.000 Dolara Ulaşan Bitcoin Artık PayPal, Coca Cola, Netflix ve Disney'den Daha Büyük

CoinGecko’ya göre SHIB’nin işlem hacmi son 24 saatte 43 milyar Doları aştı. Bu seviyenin 5 milyar Dolarlık bölümü ise Coinbase uygulaması üzerinde gerçekleşti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar