1 Temmuz 2022, Cuma
21.7 C
İstanbul

Shiba Inu Fiyatı %16 Oranında Yükseldi: İşte Nedeni

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

New York Times Meydanı’nda devasa bir Shiba Inu reklamı gösterilmeye başlandı. O zamandan bu yana Shiba Inu fiyatı artıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Köpek temalı bir kripto para olan Shiba Inu fiyatı, son 24 saatte %16 oranında yükseldi.
  • Fiyat yükselişindeki muhtemel sebebin ise New York’taki Times Meydanında gösterime giren devasa bir SHIB reklamı olduğu belirtiliyor.
  • Öte yandan lider kripto borsası Binance, SHIB/DOGE çifti için alım satım işlemlerini başlatacağını duyurdu.

Köpek temalı bir kripto para olan Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte %16 oranında yükseldi. Fiyat yükselişindeki muhtemel sebebin ise New York’taki Times Meydanında gösterime giren devasa bir SHIB reklamı olduğu belirtiliyor. Söz konusu reklamda “Yakında aya ulaşacağız!” ifadeleri yer alıyordu.

Binance indirim kodu

Shiba Inu Fiyatı Neden Arttı?

Reklam stratejisi, Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu gibi köpek temalı kripto paraların “tuhaf” bir fiyat artışı yaşadığı bir zamanda hayata geçirildi. SHIB’nin reklamı ilk olarak dün akşam saatlerinde Twitter’da duyuruldu. O saatten bu yana da kripto paranın fiyatı artıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu, “Ryoshi” nickini kullanan bir geliştirici tarafından Ethereum tabanlı bir token olarak üretildi. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen SHIB, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in “dolaylı katılımı” sayesinde de kripto endüstrisinde son aylarda çok fazla ilgi topladı.

Geçen hafta SHIB, hem Dogecoin hem de USDC stabil koin’i geride bırakarak en değerli 10 kripto para arasına girmeyi başardı. CoinGecko’ya göre SHIB, şu anda, geçtiğimiz hafta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %15 daha düşük olan 0.0007320 Dolar fiyatından işlem görüyor.

Binance, SHIB/DOGE Ticaretini Başlatıyor

Öte yandan SHIB ile ilgili bir başka ilginç gelişme daha yaşandı. Lider kripto borsası Binance bugün, SHIB/DOGE çifti için alım satım işlemlerini başlatacağını duyurdu. SHIB’deki fiyat artışının bu duyurudan da etkilendiği dile getiriliyor.

İlgili Haber:  Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB), Decentraland (MANA) - Altcoin Fiyat Analizi - 20 Kasım

Binance’nin duyurusuna göre, SHIB/DOGE ticareti 2 Kasım Salı gününden itibaren kullanıma sunulacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar