27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Shiba Inu Fiyatında Şu Anda Beklenen Seviyeler Nereler?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Shiba Inu, Ekim ayında yaşadığı inanılmaz boğa koşusu ile birlikte orta-büyük piyasa değerli kripto paralar arasına yerleşmeyi başardı. Hatta kısa bir süreliğine de olsa SHIB, Dogecoin ve Polkadot gibi köklü kripto paraların önüne geçti. Bu yazının yazıldığı anlarda SHIB, dünyanın en büyük onuncu kripto parası olma unvanını taşıyor. Analist Saif Naqvi, altcoinin fiyatını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

SHIB fiyatı, %238.2’lik Fibonacci seviyesinde kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı ve şimdi ise analiste göre %161.8’lik ve %200’lük Fibonacci seviyeleri arasında stabil hale gelebilir. Bu yazının yazıldığı anlarda 0.00006870 dolar değere sahip olan SHIB’in piyasa değeri ise 37.67 milyar dolar olarak gözüküyor.

Binance indirim kodu

Shiba Inu 4 Saatlik Grafiği

shiba inu

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu, iki hafta önce yaşadığı yükseliş dalgasını temel alarak büyük boğa koşusuna devam etti. %200’lük bir tırmanış sergileyen SHIB, %238.2’lik Fibonacci değerine dokunmasının ardından gerileme yaşadı. Analiste göre 20SMA (kırmızı) ve %161.8’lik Fibonacci seviyesinin üstünde kalınması durumunda SHIB fiyatı %261.8’lik ve %300’lük Fibonacci seviyelerine ulaşabilir.

Buna rağmen analist, Coin Market Cap verilerine göre altcoine ait işlem hacimlerinin %40 düşmesi sonucunda, bu hedeflerin gerçekleşmesi için kısa bir süreliğine konsolidasyon periyodu yaşanabilir.

Analist göre SHIB fiyatının 0.00006169 seviyesinin altına inmesi durumunda yatırımcılar arasında bazı panik dalgaları yaşanabilir. Analist, çok sayıda yatırımcının altcoinden çekilmesi durumunda %138.2 ve %100’lük Fibonacci seviyelerine geri dönüş olabileceği konusunda uyarıyor.

Analiste göre şu an için SHIB fiyatının, yükselişi düşünmeden önce ayı lehine işaretleri ortadan kaldırması gerekiyor. Örneğin, MACD değeri ayı lehine bir kesişim yaşamasının ardından kırmızı sinyaller verirken DMI göstergesinin –DI çizgisi ise +DI’ın üstüne çıkmaya meyletmiş gibi görünüyor. RSI göstergesi halen aşırı alış seviyelerinin ardından soluklanma aşamasında bulunurken analiste göre orta hattın altına bir gerileme söz konusu olabilir.

İlgili Haber:  Uzmanların Shiba Inu (SHIB) İçin Fiyat Tahminleri ve Analizleri

Sonuç

Analiste göre, SHIB fiyatının bahsedilen ayı lehine sinyalleri defederek %161.8’lik Fibonacci seviyesinin altına inişi engellemesi gerekiyor ve ancak bu durumda boğalar yeni bir ralli hayali kurabilir. Analiste göre düzeltmeye dair sinyallerin ortadan kalkmasının ardından %261.8’lik ve %300’lük Fibonacci seviyeleri Shiba Inu’nun yeni hedefleri olabilir. Buna rağmen analist, 0.00006169 doların altına bir iniş yaşanırsa ek gerilemelerin gözlenebileceğini de aktardı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar