12 Ağustos 2022, Cuma
19.7 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB) İki Günde %45 Fiyat Artışı Yaşadı ve Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin (DOGE) benzeri bir şaka tokeni olan Shiba Inu (SHIB) yalnızca iki günde %45 oranında fiyat artışı yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Shiba Inu (SHIB), sadece iki gün içinde %45’lik bir fiyat artışı yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • SHIB fiyatı şu dakikalarda 0.00003941 Dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB), sadece iki gün içinde %45’lik bir fiyat artışı yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. SHIB/USD fiyatı şu dakikalarda 0.00003941 Dolardan işlem görüyor.

Binance indirim kodu

Shiba Inu Fiyatındaki Artış

SHIB tokeninin son fiyat artışı, 15 Ekim’den bu yana devam eden bir “yükseliş eğilimine” bağlanıyor. SHIB, 17 Ekim’den bu yana ise 0.00002796 Dolarlık bir fiyat desteği tutuyor ve analistlere göre, bu destek, kripto paranın yeni bir ATH kaydetmesini sağlıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Öte yandan son yedi gün içinde, SHIB’in piyasa değeri %50’nin üzerinde arttı. SHIB, şu anda piyasa değeri açısından Dogecoin’den sadece üç sıra uzakta ve 13. en büyük kripto para olarak konumlandırılıyor.

SHIB ve Elon Musk

Şu anda SHIB, yaklaşık 395 trilyonluk dolaşım arzına sahip. Eylül ayında Tesla CEO’su Elon Musk’ın “Floki” adında yeni bir Shiba Inu yavrusunu tweet’lemesinden sonra da SHIB fiyatı %40 oranında artmıştı.

18 Ekim tarihli bir analiz ise SHIB tokeninin, önümüzdeki süreçte 0.0005200 Dolar fiyatını hedeflemesini öngörüyor.

Dogecoin ve SHIB’in büyümesi, öncelikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteğine bağlanıyor. Yakın zamanda California’da düzenlenen bir konferansta Musk şunları söyledi: “Bence kripto parayı yok etmek mümkün değil; ancak hükümetlerin, bunun ilerlemesini yavaşlatması mümkün.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar