8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.6 C
İstanbul

Shiba Inu Kritik Bir Destek Seviyesinde! Boğalar Ralli Başlatabilir Mi? Analist Değerlendirdi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Bitcoin fiyatı 45.800 doların altına indi ve daha da inecek gibi görünüyor. Shiba Inu da genel kripto para piyasasına uyumlu olacak şekilde hareket etti ve son birkaç gündür yoğun satış dalgaları yaşadı. Analist Akashnath, SHIB tokenini değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu Grafiği

shiba inu

Peki önümüzdeki haftalarda Shiba Inu fiyatı yatay hareket mi sergileyecek yoksa düşüş trendi devam mı edecek?

Analiste göre altcoin fiyatının bu alana iki kez girmesiyle birlikte camgöbeği renkli bölge bir talep noktası oluşturuyor olabilir. Ekim ayında bu 0.000027 dolar seviyesi SHIB için bir destek noktası oluşturmuş ve ayıların yorulmasıyla birlikte boğalar altcoinin fiyatını yaklaşık olarak %200 arttırmıştı.

Bu çıkış ile birlikte Fibonacci gerileme seviyeleri 0.000037 dolardaki gerileme seviyesini göstermiş ancak SHIB Aralık ayında bu bölgeye tutunamamıştı. Analiste göre %61.8’den %78.6’lık Fibonacci seviyeleri kritik bir görmüş olsa da son haftalarda düşüşü durdurabilecek kadar yüksek bir talep gözlenemedi.

Analiste göre Shiba Inu fiyatı bir sıçrama yapsa bile son zirve değeri olan ayı trendinin kırılması için 0.000039 doların üstüne bir çıkış yaşanması gerekiyor olabilir.

Analiste göre altcoinin teknik göstergeleri boğaların herhangi bir varlığını henüz göstermedi. A/D çizgisinin fiyat ile birlikte düşüş yaşaması, analiste göre düşüş trendini doğruladı. Momentum açısından ise analiste göre Awesome Oscillator göstergesinin sıfır hattının aşağısına inmesi ayı momentumunu gösterdi.

Analist, Bollinger Bantlarının genişlik indikatörünün Eylül ayında 0.000077 dolardayken bulunduğu seviyede olduğunu belirtiyor. Analiste göre bu durum, Shiba Inu’nun tarihsel olarak güçlü bir talep bölgesinde bulunduğuna işaret ediyor olabilir.

Analiste göre SHIB, grafiklerinde ayı lehine bir görünüm veriyor. Analist, yukarı yönlü bir hamle gerçekleşmesi için ilk olarak 0.000037 doların aşılarak bu bölgenin bir destek noktası haline gelmesi gerektiğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Synthetix (SNX) ve DASH - Altcoin Fiyat Analizi - 25 Eylül

Dogecoin ile giriştiği rekabet ortamından şu anlık yenilgiyle ayrılmış gibi görünen SHIB tokeni, kısa bir süreliğine de olsa DOGE’u piyasa değeri olarak geride bırakmıştı. Bununla birlikte SHIB geliştiricileri, altcoinin kendisine ait bir tür Blockchain olan Shibarium ağı üzerindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bununla birlikte altcoinin çeşitli oyun projeleri de bulunuyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar