7 Ağustos 2022, Pazar
26.6 C
İstanbul

Shiba Inu (SHIB), Litecoin (LTC), Loopring (LRC) – Altcoin Fiyat Analizi – 21 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasası, boğaların uzun bir süredir devam eden düzeltme periyoduna karşı baskı oluşturduğu dinamik bölgeye giriş yaptı. Bu yüzden Shiba Inu ve Litecoin gibi altcoinler de son 24 saatte yeşil mumlar sergiledi. Analiste göre genel hava ayı lehine olsa da kısa vadeli teknik göstergeler bu ayı lehine olan tabloda gevşemeye işaret etti.

Binance indirim kodu

Diğer taraftan analiste göre Loopring boğa lehine sinyaller verse de 10 Kasım tarihinde yeni bir ATH oluşturmasının ardından düşüşe geçti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu (SHIB)

blank

Şaka coini, yeni bir ATH oluşturmasından sonra sürekli bir gerileme aşamasına girmişti. Ekim ayı sonundan bu yana altcoin, gerileme döneminde alçalan bir üçgen formasyonu oluşturdu. Bunun sonucunda SHIB fiyatı 19 gün içerisinde değerinin yarısından fazlasını kaybetti ve 16 Kasım tarihinde son üç haftanın en düşük seviyesine geriledi.

Son iki gündür ise SHIB topluluğu, token fiyatının 24 saat içerisinde %13.76 yükselmesiyle birlikte kripto para piyasasındaki toparlanma dalgasına öncülük etti. Dahası, boğalar analiste göre 0.0000445 dolarda bir destek oluşmasını sağladı.

Bu yazının yazıldığı anlarda 0.00004889 dolardan işlem gören SHIB fiyatı analiste göre karmaşık sinyaller veriyor. 4 saatlik grafiğinde 20SMA (beyaz) ve 50SMA (kırmızı) değerlerinin altına inen SHIB, analiste göre ayı lehine bir görünüm de çiziyor.

Litecoin (LTC)

blank

LTC fiyatı 10 Kasım tarihinde son 25 haftanın zirvesine gelmişti. Bu tarihten itibaren ise dokuz günlük hareketinde altcoin fiyatı %32.4’lük bir kayıp yaşadı. Bunun ardından ise LTC, 24 saat içerisinde %7.7 değer kazanarak toparlanma içerisine girdi. Analiste göre bu toparlanma hareketi ile birlikte LTC, alt kanalının (sarı) üstüne çıkmayı başardı.

İlgili Haber:  Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Algorand (ALGO) - Altcoin Fiyat Analizi - 30 Aralık

Bu yazının yazıldığı anlarda LTC fiyatı 224.2 dolardan işlem görüyor. Analiste göre LTC’nin teknik göstergeleri hafif bir şekilde satıcılardan yana olsa da satıcıların gücünde bir azalmaya işaret ediyor.

Loopring (LRC)

blank

LRC fiyatı 28 Ekim tarihinden 10 Kasım tarihine kadar %800’lük bir ralli gerçekleştirmişti. Altcoin daha sonra 10 Kasım tarihinde 3.85 dolara yükseldi ve yeni bir ATH oluşturdu.

Bu tarihten bu yana ise LRC fiyatı, alt kanalı ile üst kanalı arasında hareket ederek sabit bir düşüş gerçekleştirdi. Sonuç olarak kripto para, son 10 gün içerisinde değerinin üçte birini kaybetti. LRC, 19 Kasım’da gerçekleştirdiği %12.7’lik ralliye rağmen analiste göre trendine geri dönüş yaşadı.

Bu yazının yazıldığı anlarda LRC fiyatı 2.61 dolardan işlem görüyor. Analiste göre RSI değerinin ufak bir düşüş yaşamasına rağmen orta hattın üstünde bulunması boğa lehine olarak yorumlanabilir. Ancak analiste göre AO göstergesi, boğa gücünde hafif bir azalışa işaret ediyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar