3 Aralık 2022, Cumartesi
9.6 C
İstanbul

Shiba Inu, Robinhood’da Listelenen Dört Kripto Paradan Biri Oldu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

Shiba Inu severleri çok sevindiren haber Robinhood’dan geldi. Platform, Shiba Inu da dahil olmak üzere dört tokeni listeledi.

Binance indirim kodu

Robinhood bu yılın başlarında Shiba Inu’yu platformuna dahil etmeyeceğini duyurmuştu. Ancak bu karardan vaz geçilmiş görünüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Gündelik işlem yapan kısa vadeli bireysel yatırımcılar arasında popüler olan platform ayrıca Solana, Matic ve Compound’u da platformuna ekledi. Listelenen tüm tokenlerin fiyatları yükseldi. Robinhood’un hisseleri ise gün içinde %4.6 arttı.

Geçtiğimiz günlerde Miami’deki Bitcoin 2022 konferansında konuşan Robinhood Baş Ürün Sorumlusu Aparna Chennapragada, Bitcoin’in platformda şu ana kadar en çok satın alınan varlık olduğunu söylemişti. Ama Robinhood platformunda en çok satanlar arasında sadece Bitcoin yok. Bitcoin’den sonra platformun en çok satanları arasında Apple hisseleri 2., Ethereum ise 3. sırada. Ayrıca ilk 10’da, Tesla CEO’su Elon Musk’ın gözbebeği Dogecoin de bulunuyor.

Robinhood yetkilileri, bugün yayınlanan bir blog yazısıyla yaptıkları duyuruda, “Robinhood’u kriptoya yatırım yapmak için en iyi yer haline getirmek için çalışırken, müşterilerimiz için daha fazla seçenek eklemekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Robinhood kullanıcıları, Shiba’nın platformda işlem görmesine izin verilmesini uzun süredir talep ediyordu, hatta geçen yıl başlatılan bir Change.org kampanyası ile 550.000’den fazla imza toplanmıştı.

Şirket yaptığı açıklamada, platformuna eklediği yeni kripto paraları dikkatle değerlendirdiğini özellikle vurguladı.

Bu arada SHIB haberin ardından son 24 saatte %18’lik bir artış gösterdi. Ancak token yine de geçen sene Ekim ayında yaptığı ATH’den %70 değer kaybetmiş durumda.

Platforma eklenen diğer tokenler Shiba kadar artış yaşamadı. Solana %2, Matic %4, Compound ise %8 arttış gösterdi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar