11 Ağustos 2022, Perşembe
24.9 C
İstanbul

SHIBA INU Yatırımcılarına Robinhood’tan Üzücü Haber Geldi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Robinhood CFO’su Jason Warnick Çarşamba günü yaptığı açıklamada, şirketin platformuna yeni token eklemek için şimdilik herhangi bir planı olmadığını söyledi. Bu açıklama Shiba Inu sahipleri için üzücü bir haber çünkü uzun zamandır Shiba’nın Robinhood’ta listelenmesini bekliyorlardı.

Binance indirim kodu

Robinhood 4. çeyrek gelirini açıkladıktan kısa bir süre sonra gazetecilere konuşan Warnick, şirketin belirli tokenleri lisanssız menkul kıymetler olarak görebilecekleri konusunda uyaran düzenleyici kuruluşlarla yapılan görüşmeler ışığında temkinli ilerlediğini söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

“Müşterilerimizin yeni tokenler istediğini biliyoruz.” diyen Warnick, Robinhood’un yeni kripto varlıklara açık olduğunu ancak bunları ne zaman listeleyeceğinin henüz belli olmadığını söyledi.

Kripto ticareti Robinhood’un son yıllarda en büyük iş stratejisinin merkezi haline geldi. Hatta Robinhood yakın zamanda kendi kripto cüzdanının beta versiyonunu piyasaya sürmüştü. Cüzdanın Mart ayı sonuna kadar herkesin kullanımına açılacağı belirtildi.

Warnick ayrıca kripto ürünlerini uluslararası alanda piyasaya sürmenin önümüzdeki aylarda Robinhood için kilit bir odak noktası olacağını ve şirketin yakında para çekme işlemlerini kolaylaştıracak bir banka kartı çıkaracağını belirtti.

Robinhood hisseleri, genel gelirinin önemli bir bölümünü oluşturan Dogecoin ticaretindeki artış sayesinde, geçen yaz kısmen yükselişe geçmişti.

Ancak şimdi, Dogecoin ve kripto ticareti platformda önemli ölçüde düşerken, hisse senedi ve opsiyon ticareti gibi diğer ürün grupları çoğunlukla yatay seyrediyor.

Son haftalarda satın alınacağına dair söylentilere konu olan Robinhood, emeklilik hesapları gibi yeni ürünler sunarak bir geri dönüş yapmaya çalışıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar